Vitulskiai – atvirai apie santykiuose patiriamus iššūkius: Erika to visiškai nenorėjo

Prisipažinti, kad tavo bosas yra žmona, dažnam lietuviui vis dar nėra lengva. Įveikti stereotipus, giliai įsišaknijusius mūsų sąmonėje, daug sunkiau nei suvokti, kad ne lytis lemia viršenybę. Apie tai TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ kalbėjo Erika ir Merūnas Vitulskiai, Inga Malinauskienė, Vytautas V. Landsbergis ir jo žmona Ramunė.

Erika ir Merūnas Vitulskiai susipažino mokykliniame spektaklyje, kuriame jis vaidino direktorių, o ji – valytoją. Dabar Erika vadovauja savo drabužių verslui ir dirba Merūno vadybininke – prižiūri jo finansus, tvarkaraštį, derina sutartis su užsakovais bei renginių organizatoriais.

„Atvirai – visiškai to nenorėjau ir tai nebuvo mano svajonė. To labai vengiau ir ėjau aplinkui ratais. Iš pradžių padėjau po truputį ir žiūriu, kad aš jau dirbu visą darbą“, – besijuokdama pasakojo Erika.

„Jis menininkas, skraidantis virš debesų, aš mėgstu konkretumą“, – sakė Erika ir juokėsi, kad jei reikėtų samdyti vyrą kaip darbuotoją, tikrai to nedarytų, užtat kaip atlikėjas jis jai pats geriausias.

„Mes esame lygiaverčiai, – apie žmoną kalbėjo Merūnas. – Visada dėl Erikos labai pergyvenu, kad tik jai pasisektų – ar ji dalyvauja kokiame nors televizijos projekte, ar šoka, ar kuria verslą. Mes tikrai nesivaržome tarpusavyje su savo ego.“

Vadybą baigusi Erika visada svajojo dirbti pagal specialybę, bet tik ne su savo vyru. Dabar Vitulskiai juokauja, jog yra visos sąlygos, galinčios lemti skyrybas – skirtingi abiejų charakteriai, bendras darbas, nuolatinis buvimas šalia. Tačiau noras išsaugoti šeimą vis tik stipresnis už kasdieninius jiems tenkančius iššūkius. Na ir, aišku, niekur nedingusi meilė.

Garsus atlikėjas ir drabužių verslui vadovaujanti moteris pasidalijo sritis, už kurias yra atsakingi. Merūnas imasi iniciatyvos, kai prireikia kūrybinio požiūrio ar menininko žvilgsnio. Pavyzdžiui, puošiant namus ar žmonos ofisą. Erikai patikėtas planavimas, skaičiai ir finansai. Kai gegužę tenka pildyti mokesčių deklaracijas, Merūnas miega ramiai: žino, kad ataskaitos – patikimose žmonos rankose.

REKLAMA

Kieno žodis svarbesnis auklėjant vaikus? „Čia jau aš esu tas blogasis policininkas, – šypsosi Merūnas. – Bet matau, kad ir Erikos strategija veikia“.

Auginti pametinukus sūnus Ajų ir Herkų porai nėra lengva, tačiau ir čia abu tėvai stengiasi kuo daugiau dalintis vaikų priežiūra – vieno boso namuose nėra.

Visą pokalbį su Erika ir Merūnu Vitulskiais pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Visi mes žmonės“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

NEPAMIRŠKITE UŽDUOTI KLAUSIMŲ BŪSIMOS LAIDOS PAŠNEKOVAMS.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
F
Faktas
2020-02-03 23:07:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu jeigu ne Meras,dirbtu eiline vadybininke kokioj firmelej ir tiek
Atsakyti
-5

M
Mila
2020-02-04 12:25:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vieną koją įmerkusi į drabužių dizainą jau vadinama verslininke, tuoj bus mados "guru"!.. Net nejuokinga...
Atsakyti
-1

A
AS
2020-02-04 11:13:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grazus vyras.Nesuprantu kam jam reikalinga tokia karve...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų