Meilės romanai Seime: pykstasi ir dėl meilužių, ir dėl žmonų įdarbinimo

Į viešumą iškilus buvusios Petro Gražulio padėjėjos liudijimams, kad ši buvo įdarbinta Seime, kai su Gražuliu užmezgė romaną, konservatorių atstovas pateikė skundą Etikos komisijai – esą Gražulis pažeidė įstatymą, įdarbindamas sugyventinę parlamente. Tačiau Petras Gražulis kerta atgal – Etikos komisijai apskundė būrį konservatorių, kad jie patys savo padėjėjomis Seime darbino tas moteris, su kuriomis taip pat mezgė romanus ir vėliau net susituokė.

Petro Gražulio buvusi padėjėja Seime ir sugyventinė Patricija Pachomovaitė teisėsaugai liudijo, kad kai gyveno kartu su parlamentaru, jis ją įdarbino savo padėjėja Seime. Į tai netruko sureaguoti konservatorius Kęstutis Masiulis – jis surašė skundą Etikos ir procedūrų komisijai.

„Politikų etikos kodekse yra labai aiškiai pasakyta, kad politikai negali ne tiktai elgtis neetiškai – įdarbinti susijusius asmenis, bet negali sukelti regimybės, kad taip gali būti, net regimybės negalime sukelti“, – sako jis. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meilės romanai Seime: pykstasi ir dėl meilužių, ir dėl žmonų įdarbinimo

Supykęs Gražulis atkerta, kad konservatoriai ne ką geresni, ir apskundė iš karto 4 konservatorius... Jis užsipuolė ir patį Masiulį.

„Paimkime, kad ir Matulą. Praeitos kadencijos konservatorius, Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas. Pasvalyje žmona, vakarais pakylame bendru liftu, 5 aukšte gyvenome, su sekretore gyvena Seimo viešbutyje“, – dėsto jis. 

Antanas Matulas dabartinę žmoną Sandrą vedė dar 2013-aisiais, kuri anksčiau pranešimuose spaudai prisistatydavo Matulo padėjėja. Buvusi Matulo žmona viešai teigė, kad buvo girdėjusi gandus apie vyro meilužę Seime.

„Ne, tomis nesąmonėmis nešnekėsiu, čia buvo 8 metai, buvo komiteto padėjėja, ne mano, tai tikrai nesivelsiu į Gražulio spektaklius ir jokiomis temomis, tokiomis nesąmoningomis, neatsakinėsiu“, – teigia A. Matulas.

Beje, jeigu konservatoriai skundžia Gražulį, kad šis naudodamasis savo padėtimi darbina sugyventinę, tai buvęs sveikatos apsaugos ministras sako, kad panašiai elgėsi ir pats Matulas.

REKLAMA

„Prasidėjo kalbos apie tai, kokia puiki darbuotoja ir koks nuostabus žmogus jo žmona, tai aš net neabejoju, kad jinai yra nuostabus žmogus, bet tai prasidėjo nuo tokio savotiško bandymo, lyg ir pašantažuoti, ar kažkaip kitaip pagąsdinti jauną, šviežiai iškeptą politiką ir tokiu būdu bandyti užsitikrinti pozicijas savo sutuoktinei“, – sako Aurelijus Veryga. 

Meilės nuotykis parlamente su padėjėja vestuvėmis baigėsi ir Jurgiui Razmai. Jis 2015-aisiais išsiskyrė ir 2016-ųjų pabaigoje vedė buvusią savo sekretorę.

„Čia, savo rinkiminėje apygardoje, Plungėje, turi sekretorę, ten su šeima gyvena. Paskui išsiskyrė, jau gyvena tik su sekretore, bet man atrodo, irgi dar nesusituokę“, – kalba P. Gražulis.

Tačiau J. Razma atsako, kad vos tik išryškėjo jo asmeniniai santykiai, darbuotoja iš padėjėjos pareigų buvo iškart atleista. 

Petro Gražulio teiginiams prieštarauja ir K. Masiulis. 

„Tegul Petras ir įrodo. Tegul jisai kreipiasi, tegul jis pateikia faktus, tegul įrodinėja. Aš tokių atvejų nežinau, nesutinku“, – sako jis.

Gražulis pirštu baksnoja ir į Mykolą Majauską bei jo skandalą, kai buvo viešai užsipultas už tai, kad į namus vedėsi moksleives merginas.

Be to, Gražuliui užkliuvo ir konservatorė, vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė – kad ši gyvena su vyru nesusituokusi ir drauge augina nesantuokinius vaikus.


Rašyti komentarą...
I
Irma
2021-01-25 21:09:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prastitutu lizdas
Atsakyti
-13

B
Blaivininkas
2021-01-25 21:17:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paleistuvavimo romanai, nes meilės čia nėra.
Atsakyti
-8

S
Ss
2021-01-25 21:30:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir pyderastu...
Atsakyti
-14

SKAITYTI KOMENTARUS (80)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų