Mama to užfiksuoti nesitikėjo: štai, kas nutinka, kai vaiką palieki su tėčiu

Alexandra Stamm savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo milijonus internautų sužavėjusiu vaizdeliu. Įraše ji užfiksavo vyrą ir jų mažametį sūnų labai neįprastu būdu žaidžiančius tenisą.

Alexandra kartu su savo sūnumi Charlie atvyko į teniso kortus atnešti vyrui Cody vaisių kokteilį. Moteris akimirkai paliko savo vyrą ir sūnų vienus, o grįžusi pamatė, kas vyksta, ir ėmė viską filmuoti.

Įraše užfiksuota, kaip judviejų su Cody sūnus Charlie'is sėdi tarp teniso kamuoliukų ir tėčiui juos padavinėja, kad šis galėtų kamuoliukus atmušti. Matyti, kad berniukui tokia veikla labai patiko ir jis visą laiką šypsojosi.

Alexandra šiuo vaizdeliu pasidalijo socialiniuose tinkluose ir jis netrukus sulaukė daugybės dėmesio – tad situacija šypseną sukėlė ne tik berniukui, bet ir daugiau nei milijonui internautų. O kaip sako pati Alexandra, ji tikisi, kad Charlie'is ir toliau džiugins žmones visą likusį gyvenimą.

Širdžiai mielą tėčio ir sūnaus akimirką pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
P
Puiku
2020-07-19 22:35:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir kas kad tevas uzsiima su savo vaiku,atrodo,su krokodilu paliko
Atsakyti
-1

V
Valentina
2020-07-19 22:38:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kas čia blogo. Labai gerai kai hobi gali derinti su vaiko priežkūra. Nieko čia blogo nematau. O ir vaikas lavina įgūdžius.
Atsakyti
-1

J
Jore
2020-07-20 19:07:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Smagu.matyti,pakėlė nuotaiką,šaunuoliai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų