Neeilinė proga išgirsti: fotografė įamžino, kokius garsus skleidžia voveriukas

Socialiniame tinkle „Twitter“ gamtos fotografė iš Švedijos Dani Connor pasidalijo kone 15 milijonų peržiūrų sulaukusiu vaizdeliu. Įraše moteris užfiksavo, kokius garsus skleidžia vos septynių savaičių voveriukas.

Dani jau seniai fotografuoja gamtą, o jos mėgstamiausias modelis buvo šio voveriuko mama Remy. Tačiau ją neseniai partrenkė automobilis, o jos kūnelį rado Dani. Moteris palaidojo žuvusią voverę ir ėmė rūpintis net keturiais jos vos septynių savaičių jaunikliais.

Keturi voveriukai iki šiol gyvena gamtoje, o Dani ateina tik jų aplankyti ir juos pamaitinti, pagirdyti. Fotografė teigia, kad voveriukai ją jau prisijaukino ir atpažįsta pagal balsą. Tad nenuostabu, kad jie leidžia Dani juos ir pafilmuoti, ir pafotografuoti. Pasak Dani, jei ne ji, greičiausiai voveriukai taip ir nebūtų išgyvenę.

Dani džiaugiasi, kad likimo valioje nepaliko keturių voveriukų ir pasididžiuodama save vadina jų mama. Jų draugystės akimirkomis moteris dalijasi ir savo socialiniuose tinkluose, o vienas įrašas, kuriame įamžinta, kaip „kalba“ voveriukas virto tikra interneto sensacija.

Patys išgirsti, kokius garsus skleidžia voveriukas, galite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

 


Rašyti komentarą...
D
Dangutė
2020-07-06 14:53:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabu !!!
Atsakyti
0

r
rm
2020-07-06 18:00:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
tikrai faina nuotaika pakele
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų