Lietuvių pamiltas Sakartvelas – vilioja kainomis ar neeiline patirtimi?

Kelionės – neatskiriama lietuvių atostogų dalis. Viena populiariausių pastarųjų metų krypčių – Sakartvelas, neretai lietuvius viliojantis ne tik Kaukazo žavesiu ar svetingumu, bet ir nedidelėmis kainomis.

Apie tai, kuo ši šalis vilioja lietuvius, kiek esame linkę išleisti kelionėms bei ką tai atskleidžia apie mūsų finansinius įpročius ir galimybes tv3.lt studijoje papasakos penkerius metus Sakartvele gyvenanti ir kelionių agentūra „Magical Caucasus“ įkūrusi lietuvė Justina Vaitiekūnaitė bei „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Jūratė Cvilikienė.


Rašyti komentarą...
V
Vijolė
2020-02-04 00:58:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip jau susiklostė jog gyvename tarp Sakartvelo ir Lietuvos,tad tikrai tai nėra tokia pigi šalis kaip mėgstama rašyti.Labai daug keliaujame,lankėmės daugelyje įvairių šalių,tad kaip ir keliaujant į bet kurią šalį ,taip ir į Sakartvelą,reikia planuojant kelionę ,ypač jei planuojat savarankišką kelionę daug domėtis,susirinkti įvairios informacijos,o tik tada susidelioti kelionės maršrutą.
Atsakyti
-1

M
Marija
2020-02-03 23:08:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasidomekite istorija is kur kilo pavadinimas Gruzija tik tada viesai purkstaukit
Atsakyti
-1

B
Barzda
2020-02-04 15:46:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pilnai sutinku su Vijolė, pirmiausia reikia žinoti ko ir kaip norite jūs at viskas turi būti padėta panoseje, po savaitės buvimo Tbilisyje aš dar noriu kartą nuskristi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų