Šeštadienį Tokijo olimpiadoje tęsėsi lengvosios atletikos varžybos. Pirmą kartą olimpinėje programoje buvusią mišrią bėgimo estafetę 4x400 m laimėjo Lenkijos rinktinė – Karolis Zalewskis, Natalia Kaczmarek, Justyna Swiety-Ersetic ir Kajetanas Duszynskis.

Lenkai finišą pasiekė per 3 min. 9.87 sek. Sidabrą laimėjo Dominikos Respublikos komanda (3:10.21), o bronzą – be legendinės Allyson Felix bėgusi JAV rinktinė (3:10.22).

Įdomu tai, kad tiek dominikiečiai, tiek amerikiečiai penktadienį buvo diskvalifikuoti, bet pateikė apeliacijas ir, pripažinus teisėjų klaidas, jiems leista startuoti finale.

Po finišo lenkų sportininkai apsikabino, o jų veiduose buvo matyti laimės ašaros.

Estafetės finalą žiūrėkite straipsnio viršuje.