Keturių vaikų mama vyrą užtiko su savo seserimi: nori skyrybų nedelsiant

Keturis vaikus auginančios poros drama – abu įtarinėja vienas kitą esant neištikimu. Nors vyras tik spėja savo žmoną esant neištikima, pastaroji turi nenuginčijamų įrodymų, kad pats jos vyras ne kartą ją išdavė su jos seserimi. Situacija domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva.

Šiuo metu į skolas įklimpęs vyras laikinai glaudžiasi savo žmonos nuomojamame bute, tačiau ši nori, kad jis nedelsiant išsikraustytų.

„Nebemyliu aš jo ir bijau. Reikėjo tą meilę rodyti, kai gyvenome kartu, stengtis dėl šeimos. Kai buvo neištikimas, aš jam pasakiau, jei nieko nedarysi, tai skirsimės. Jis pasakė, kad jei bus sekso, tik tada tvarkys butą...“, – vyro elgesiu piktinasi daugiavaikė mama.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Keturių vaikų mama vyrą užtiko su savo seserimi: nori skyrybų nedelsiant

„TV Pagalbai“ vyras pasakoja, kad jau nuo santuokos pradžios įtarė žmoną turint meilužių ir dėl šeimos griūties kaltina ją. Vienuolika metų kartu gyvenusi pora dabar moters iniciatyva yra padavusi prašymą skirtis.

„Neapgaudinėk manęs, tai nebus nei smurto, nei pykčių. Išmelžei mane iki paskutinio cento, palikai su dešimt eurų trims savaitėms laiko“, – dėl visko vis dar oficialią savo žmoną kaltina jis.

Moters pasakojimu, vyras neištkimas jai buvo ir anksčiau, kai ši gulėjo ligoninėje.

„Jam rašė, kad ateik pas mane, pažaisime tėtį ir mamą, o aš su sūnum mažiausiuoju gulėjau ligoninėje. Nežinau, ar jis atrašė ar ne, bet vėliau prisipažino, kad tikrai pergulėjo. Jam reikia tik sekso, pinigų ir išgerti“, – tikino moteris.

Ar pavyks R. Filejevai sutaikyti porą ir išsaugoti šeimą, žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų