Kaunietės įsigijo ne tik butą, bet ir priešą – mama ir dukra tikina kenčiančios kaimyno advokato terorą

Netoli Laisvės alėjos, Kaune esantis butas įžiebė tikrą karą tarp advokato ir dviejų moterų. Mama Sigita ir dukra Raminta sako, kad yra nuolat terorizuojamos ir bijo dėl savo saugumo. Rasti tiesą šioje painioje istorijoje pasiryžo laidos „Prieš srovę“ komanda.

Beveik visas prabangaus pastato, esančio Kauno širdyje, antras aukštas jau priklauso advokatų kontorai, kurią įsteigė Žygimantas (vardas pakeistas – red. past.). Teisininkui nepriklauso tik trijų kambarių butas, kurį nusipirko dizainerė Raminta ir jos mama Sigita.

Nevengia pakelti rankos

Sigita pasakojo, kad šis pirkinys moterims atsiėjo ne tik nemažus pinigus, bet ir kainavo daugybę nervų. Pasak moters, tiek jai, tiek jos dukrai teko ne kartą rietis su advokatu, kuris esą nevengia ir pakelti prieš jas rankos – stumdytis ir tąsyti už plaukų.

„Aš užlėkiau tais laiptais, aš nežinau, kaip aš užskridau tais laiptais, jo jau nebuvo, pasislėpė už savo geležinių durų, gyvatė, didvyris. Pradėjau belstis į duris, dukra ilgai neatidarė. Kol aš jai išaiškinau, kad čia aš, nebijok, aš viena. Ji atidarė duris ir sako: mama, jis mane užpuolė“, – nesulaikydama ašarų apie vieną iš daugybės konfliktų pasakojo Sigita.

Tuo tarpu Žygimantas tikino, kad dėl konflikto kalta pati moteris, kurią jis pagavo nusikaltimo vietoje.

„Aš sėdėjau prie durų, prie įėjimo ir laukiau, galvojau kažkas bus. Ir išgirdau triukšmą. Pažiūrėjau per rakto skylutę, ir ji mėto daiktus į mūsų duris. Tada aš bandžiau pro tas duris išeiti, kadangi tokia situacija, tai bandžiau telefonu nufilmuoti, o ji man trenkė per ranką, išmetė mano telefoną ir jį sudaužė“, – pasakojo advokatas.

Kaltina sudaužius svajonę

Anot Sigitos, Žygimantas butą norėjo pirkti jau dvejus metus, bet niekaip tam nepasiryždavo – vis laukė mažesnės kainos. Kai butas pateko į mamos ir dukros rankas, advokatas ėmė kaltinti jas sudaužius jo svajonę.

Tiesa, pasak moterų, Žygimantas siūlo joms išeitį – parduoti butą jam už ženkliai žemesnę kainą, negu jis buvo pirktas.

„Man aiškiai pasakė, kad tu perki ne daiktą, tu perki ramybę. Atviriausias šantažas vidury dienos. Sako: čia už mūsų neišsipildžiusią svajonę ir viltis. <...> Jeigu jie tiek gobšūs, kad nenupirko laiku, kai turėjo visas galimybes, tai jie savo svajones susigriovė patys“, kalbėjo pykčio apimta Sigita.

Daugiau istorijos detalių pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Prieš srovę“.


Rašyti komentarą...
O
Ona
2021-09-26 15:50:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vienas terorizuoja advokatas,mane ,neaišku dėl ko,terorizuoja virš galvos gyvenanti vieniša,klimaksinio amžiaus,nuo tulžies išdžiuvusi vaistininkė.Tikriausiai,trukdydama kitiems,ji jaučiasi ne tokia vieniša?
Atsakyti
0

×
2021-10-04 00:05:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas bebūtų,ar advokatas,ar Prezidentas,jis gyvybei nepavojingą nusikaltimą,turėtų stengtis nufilmuoti,bet nenaudoti fizinės jėgos.Suprantu,kokį kartą,gal būt, priklausomai nuo aplinkybių.Tam yra policija.Bet čia variantas-ne saldainis.O dar,jei iš tiesų minėjo sudaužytas svajones.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų