Jurbarkietis užsiropštė ant itin aukšto bokšto: į alkotesterį pripūtė beveik 3 promiles

Vienas Jurbarko gyventojas nusprendė apžvelgti apylinkes ir jas nufilmuoti iš mieste stovinčio televizijos ir ryšio bokšto, kurio aukštis prilygsta penkių aukštų namui. Kai jis buvo pastebėtas, jau buvo įsiropštęs į maždaug 15 metrų aukštį.

Atskubėję ugniagesiai ir policija jurbarkietį nukrapštė nuo bokšto. Vyras buvo visiškai girtas – pripūtė beveik tris promiles.

27-erių Jurbarko miesto gyventojas, lipdamas į televizijos ir ryšio bokštą, visą veiksmą ir filmuoja. Viena ranka besilaikydamas už konstrukcijų, o kita filmuodamas telefonu, vyras dalijasi įspūdžiais. Tik kitų jurbarkiečių toks vyro poelgis nesužavėjo. Žmonės išsigando, kad jis gali kristi žemyn, tad iškvietė pareigūnus. Atskubėjo policija, medikai ir ugniagesiai gelbėtojai.

„Jurbarko priešgaisrinė gelbėjimo tarnyboje buvo gautas pranešimas iš Bendrojo pagalbos centro, kad Birutės gatvėje, kur yra televizijos bokštas, konstrukcijomis į viršų lipa pilietis“, – sako Jurbarko PGT viršininkas Tomas Statkus.

Pareigūnai apsvarstė visus scenarijus, kaip vyrą nukelti nuo bokšto, bet to neprireikė. Įkalbėjo, kad pats nuliptų. Jurbarkietis jau buvo įsiropštęs į maždaug 15 metrų aukštį. Tai maždaug kaip ant standartinio penkiaaukščio stogo.

„Mūsų darbuotojai, pamainos vadas, paragino pilietį lipti žemyn, kad aukščiau neliptų, ir jis geranoriškai pakluso prašymui, nusileido atsargiai konstrukcijomis“, – tęsia pašnekovas.

Aiškėja, kad Jurbarko gyventojas gyvybe rizikavo būdamas visiškai girtas. Pareigūnams jis paaiškino norėjęs iš aukštai nufilmuoti miestą ir pats pasigrožėti vaizdu.

„Nuvykus į vietą rastas neblaivus asmuo, kuriam nustatytas 2,87 promilių neblaivumas. Asmeniui pradėta administracinio nusižengimo teisena ir paskirta nuobauda. Asmuo paaiškino, kad į televizijos bokštą lipo dėl to, kad norėjo nufilmuoti vaizdo įrašą“, – aiškina reagavimo skyriaus viršininkas Mindaugas Rašimas.

Pareigūnai sako, kad tik dėl laimingo atsitiktinumo neįvyko nelaimė. Nukritus iš tokio aukščio, žmogus gali patirti mirtinų traumų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų