Jei taip valote apledijusius automobilio stiklus – liaukitės: ekspertai pasakė, kodėl tai pavojinga

Atėjus žiemai ir temperatūrai nukritus žemiau nulio laipsnių dažnas vairuotojas kone kiekvieną rytą griebiasi už galvos, nes turi valyti apledijusius automobilio langus. Tačiau viena internautė pasidalijo patarimu, kaip juos nugrandyti akimirksniu. Tiesa, šis būdas netrukus sulaukė ir neigiamos ekspertų reakcijos.

Jungtinėje Karalystėje gyvenanti Kimberly savo „TikTok“ paskyroje pasidalijo įrašu, kuriame nufilmavo, kaip ji akimirksniu pašalina ledą nuo automobilio stiklų.

Tam ji naudoja tik du dalykus – vandeniui nepralaidų maišą ir karštą vandenį. Verdančio vandens pilną maišą Kimberly prideda prie stiklo ir ledas pasišalina akimirksniu.

Šis vaizdelis socialiniame tinkle „TikTok“ buvo peržiūrėtas daugiau nei 2,5 milijono kartų. Dalis internautų tikino, kad tikrai išbandys šią gudrybę ant savo automobilių stiklų, tačiau kita dalis nebuvo sužavėti tokiu triuku.

Dešimtys internautų įspėjo, kad bandymas taip atšildyti automobilio langus gali sugadinti stiklus ar net juos įskelti. Tam pritaria ir vaizdelį pakomentavusi Jungtinės Karalystės automobilių asociacija „The AA“.

Pasak asociacijos ekspertų, gali būti ir taip, kad vos tik atitirpinus langus šie gali ir vėl akimirksniu užšalti ir net sugadinti valytuvus. Šiuo būdu valyti stiklų, pasak „The AA“, negalima net ir jei vanduo yra drungnas.

Specialistai tikina, kad geriausia apledijusius automobilio stiklus valyti su paprastu ledo grandikliu.

Savo akimis pamatyti Kimberly būdą valyti apledijusius automobilio stiklus galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2021-01-11 20:08:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano kaimynas Moskvičiaus langą iš arbatinuko pildavo ir nieko.Dabartinėm mašinom taip daryt ???
Atsakyti
0

J
Jonas
2021-01-11 20:09:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano kaimynas Moskvičiaus langą iš arbatinuko pildavo ir nieko.Dabartinėm mašinom taip daryt ???
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų