Dviratininko poelgis įsiutino: tyčia pastūmė kelyje pasimaišiusią mergaitę

Belgijoje gyvenantis tėvas socialiniuose tinkluose pasidalijo tūkstančius internautų įsiutinusiu vaizdo įrašu, kuriame nufilmavo, kaip dviratininkas važiuodamas siauru taku tyčia keliu trinkteli mergaitei į nugarą, o ši krenta ant žemės. Tokiu dviratininko poelgiu pasipiktinęs mergaitės tėvas net kreipėsi į Belgijos policiją.

Situaciją mergaitės tėtis Patrickas Mpasa nufilmavo pirmąją Kalėdų dieną viename Belgijos Lježo provincijos parke. Įraše matyti, kaip moteris ir du vaikai ėjo taku, kai staiga kelyje pasirodė dviratininkas. Jis, rodos, naudojo įspėjamąjį signalą, tačiau nei moteris, nei vaikai jo neišgirdo.

Įraše girdėti, kad vaizdelį filmavęs tėvas bandė įspėti savo dukrą, kad ši trauktųsi iš kelio, tačiau buvo per vėlu. Pro ją važiavęs dviratininkas iškišo koją, trinktelėjo mergaitei į nugarą, o ši krito ant žemės.

Įrašą filmavęs tėvas nustėro ir ėmė vytis taip su jo vaiku pasielgusį dviratininką. Patrickui pavyko jį pasivyti, tačiau dviratininkas neatsiprašė ir neatgailavo, todėl mergaitės tėvas nusprendė kreiptis į policiją.

Pasak Lježo provincijos tarnybų, dviratininkas buvo surastas, tačiau jis paprašė atsiimti skundą. Vyras aiškino, kad jis nematė, kad mergaitė nukrito, o jei būtų tai matęs, tikrai būtų sustojęs. Tiesa, pasak Patricko Mpasos, dviratininkas vis tiek neatsiprašė, o tik apkaltino mergaitės tėvą agresyviu elgesiu.

Patrickas Mpasa įrašu pasidalijo ir socialiniuose tinkluose, kuriame jis sulaukė tūkstančių pasipiktinusių internautų reakcijų. Mergaitės tėvas žiniasklaidos priemonei „Nieuwsblad“ aiškino, kad pasidalindamas vaizdeliu socialiniuose tinkluose jis nenorėjo keršto, o tik siekė įspėti kitus apie pavojų. 

Negana to, į vaizdelį sureagavo ir vietos dviratininkų draugija, kuri teigė, kad mergaitę pastūmusio vyro elgesys yra nepriimtinas. Esą dviratininkai privalo praleisti pėsčiuosius, ypač kai važiuoja ne dviračių taku. Tiesa, net nėra aišku, ar kelyje, kuriame buvo nufilmuotas vaizdelis, dviratininkams išvis leidžiama važinėti.

Savo akimis pamatyti dviratininko poelgį galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
D
Dviratininkams
2021-01-06 10:53:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia jau tokia žmonių grupė, tie dviratininkai. Kuo toliau tuo baisesni urodai.
O kiti tokie pat debilai dar sugebacteiaingi chamą, kuris specialiai pastūmė tą vaiką. GerI jei viskas gerI., o jei kritimas būtų nuvęs nelaimingas ir pasibaigęs rankos lūžiu pavyzdžiui.
Ir šiaip bet kokiu atvėju, kiekviemas protingas dviratininkas žino, kad važiuojant taku kur yra žmonių turi pasirinkti saugų greitį, kad esant būtinybei staigiai galėtų sustoti. Būtent, kad nebūtų tokių situacijų.
Atsakyti
-24

R
Rimas
2021-01-06 11:15:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip ten bebūtų bet už tokį elgesį dviratininkas nusipelnė gauti per kepalą.Galima buvo sustoti ir mandagiai pasikaibėti
Atsakyti
-11

B
Bronius
2021-01-06 10:58:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pas mus irgi dviratininkai ne kitaip važinėja. Pasikėlę aukščiau kitų eismo dalyvių. Nei vienas neturi jokio signalo ant dviračio ir važiuoja tiesiai ant žmonių.
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (65)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų