JAV žmonės skiepijami kitaip: vakcinos atvažiuoja pas pačius gyventojus

Spalvotas autobusas, papuoštas skiepytis pasiruošusios laisvės statulos atvaizdu, kviečia vakcinuotis norinčius niujorkiečius. Taip valdžia siekia suteikti galimybę pasiskiepyti visiems gyventojams – ypač apleistoms bendruomenėms. Pirmieji autobusai sustojo Bruklino kinų kvartale. Tad išsirikiavę gyventojai laukia registracijos vakcinai.

„Susirinkusi kūrybingų žmonių komanda rado būdą, kaip vakcinas tiesiai atvežti į rajonus, kuriems to labiausiai reikia. Tikimės gyventojams sugrąžinti Niujorką. Norime žmonėms parodyti, kad vakcinos atkeliauja pas juos – tai turėtų įkvėpti pasitikėjimą vakcinų veiksmingumu ir saugumu“, – sako organizatorius Giovanni Martinez.

Gyventojai skiepijami kompanijos „Johnson&Johnson“ sukurta vakcina. Užsiregistravę žmonės lipa į autobusą, kuriame kabinose galima vienu metu paskiepyti iki šešių žmonių. Organizatoriai tikisi per dieną paskiepyti apie 200 žmonių.

„Turime vieną autobusą, kuriame skiepijame, ir kitą, kuriame žmonės yra stebimi po skiepo. Vadiname jį poilsio autobusu. Bet išties žmonės po skiepijimo yra stebimi 15–30 minučių, kad įsitikintume, ar nėra nepageidaujamos reakcijos“, – teigia G. Martinez. 

Vieni iš pirmųjų, galinčių įlipti į šį autobusą, bus restoranų darbuotojai ir maisto išvežiotojai. O informacija apie vakciną bus siūloma net 12 kalbų. Autobusai šiame rajone bus iki penktadienio, o tada važiuos į kitus miesto rajonus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų