Italijoje – naujovė: kursuoja traukinys „be COVID-19“

Jei turi neigiamą COVID-19 testą – prašom sėsti į traukinį. Jeigu ne – teks apsisukti ir keliauti namo. Mat greitieji traukiniai, kursuojantys iš Italijos sostinės Romos į šalies finansinę sostinę Milaną pradėjo vežti tik tuos keleivius, kurių testo rezultatas – neigiamas. Kaip patys italai juokauja, tai – traukiniai „be COVID“. Kad taip ir būtų – priešais Romos Termini traukinių stotį įrengtos vietos testavimui.

Čia pat gyventojai gali išsitirti, o tuomet prieš įlipdami tiesiog parodyti rezultatą. Tiesa, testas turi būti ne senesnis nei dviejų parų.

„Tai puiki iniciatyva, leidžianti žmonėms jaustis saugiau. Žinoma, reikia atvykti šiek tiek anksčiau, tad sugaištama laiko. Tačiau tai vis tiek šaunu“, – sako keleivis  Domenico Gabrieli. 

Džiaugiasi ir kiti. 

Pagaliau grįžtame prie normalaus gyvenimo. Tai – gera iniciatyva, viskas puikiai organizuota“, – teigia kitas keleivis Giorgio Branvilla.

Bilietus keleiviai turi pirkti internetu. Jeigu pasirodo, kad keleivio testas teigiamas, pinigai už bilietą yra kompensuojami. Tiesa, siekiant, kad būtų išlaikytas atstumas vežami tik pusė  keleivių, kiek galėtų sutalpinti traukinys.

Italai viliasi, kad tokią iniciatyvą galėtų perimti geležinkelio vežėjai ir kitose vietovėse. Taip keleiviai jaustųsi saugesni, o turizmas imtų atsigauti. Šiuo metu Italijoje žmonės tarp regionų gali keliauti tik dėl sveikatos ar darbo reikalų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų