Išskirtinis Živilės Diawaros interviu – apie skyrybas po 19 metų: su Viktoru baigėm labai gražų etapą Laida „Pasikalbėkim“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina menų fabriko „Loftas“ bendrakūrėją, kūrybinių industrijų ekspertę Živilę Diawarą. Pirmąkart ji ryžosi atviram pokalbiui, kodėl po devyniolikos kartu praleistų metų skiriasi su muzikantu Viktoru Diawara. Trumpomis žinutėmis apie skyrybas pora savo socialinių tinklų paskyrose pasidalino liepos 14-ąją. Būtent tądien, pasak Živilės, prasidėjo jų draugystė, o po septynerių metų jiedu susituokė.

„Nebuvo taip, kad sprendimą skirtis priėmėme skubotai. Tikrai buvo daug, labai daug galvota, mąstyta. Iš pradžių niekam nesakėm, jog galvojam apie skyrybas. Tik mudu žinojom, kas vyksta. Kartu išverkėm, viską išjautėm ir išsišnekėjom tiek, kiek gyvenime turbūt nebuvom šnekėję.

Praėjom visus įmanomus etapus ir tada, maždaug po pusmečio, pranešėm vaikams. Anksčiau net nebūtume galėję to padaryti... Nesijautėm emociškai stiprūs“, – nuoširdžiai sako Živilė.

Moteris pripažįsta, kad po viešai praneštos žinios apie skyrybas sklandė įvairiausios kalbos. Daugeliui buvo nuostaba, kad ši pora nusprendė kartu nebebūti. 

„Dažnai žmonės galvoja stereotipais, kad jeigu vyksta skyrybos, tai greičiausiai dėl trečio žmogaus. Kitas dažnas momentas – besiskirianti pora būtinai turi pyktis, svaidytis kaltinimais, viskas turi būti tik blogai. Mūsų atveju nieko panašaus nėra!

Dabar sutariame žymiai geriau, nei bet kada anksčiau. Aš nebeturiu jokių lūkesčių savo antrai pusei, todėl kur kas lengviau bendrauti, ieškoti kompromisų. Išties likome puikiais draugais“, – šypsodamasi sako Živilė.

Kas visgi nutiko, kad viena gražiausių ir tvirčiausių menų pasaulio porų nutarė pasukti skirtingais keliais? Kaip į šią žinią reagavo jų vaikai? Ir už ką Živilė jaučiasi ypač dėkinga Viktorui?

Visą interviu su Živile Diawara žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
S
Skaitytoja
2021-10-10 22:42:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokia grazi pora, galbut dar susitaikys, kiek tokiu poru pazystu, tai, jei nemeluoja, is skyrybu nieko gero, atsibosta "laisvas gyvenimas" o jei ir atsiranda kita puse , niekad neprilygsta buvusiems santykiams, linkiu abiems geros kloties
Atsakyti
-5

P
Pam
2021-10-10 21:21:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Angelė Įdomus,gražus vyras
Atsakyti
-1

V
Vytautas
2021-10-11 06:26:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lygtais būtų buvęs paskutinis vyras planetoje
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų