Ispanijoje skenduoliams jūroje padeda bepiločiai orlaiviai: išgelbėja vis daugiau gyvybių

Gelbėdami jūroje skęstančius žmones Ispanijos rytų pakrantės gelbėtojai vis dažniau pasiekia teigiamų rezultatų naudodamiesi bepiločių orlaivių pagalba.

Dronų privalumas tas, kad jis pirmiau už gelbėtojus skęstančiajam gali atgabenti ir į vandenį įmesti gelbėjimosi liemenę, o kartais to ir užtenka, kad būtų išgelbėta žmogaus gyvybė.

Rugpjūčio 25 d. filmuotose dviejuose įrašuose matyti, kaip gelbėtojų valdomas dronas išgelbėjo du skirtinguose paplūdimiuose skendusius žmones.

Viename įraše matyti, kaip dronas išgelbėjo Kuljeros paplūdimyje 100 metrų atstumu nuo kranto skendusią porelę.

Kitame vaizdo įraše matyti, kaip pagalba buvo suteikta Gvardamar del Segūros paplūdimyje 150 metrų atstumu nuo kranto skendusiai moteriai.

Savo akimis pamatyti vaizdelius galite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Valensijos provincijos teisingumo ministrė Gabriela Bravo džiaugėsi, kad vis daugiau gyvybių pavyksta išgelbėti pasinaudojant dronų teikiamais privalumais, o jų skaičių paplūdimiuose planuojama didinti ir toliau.

„Nuo šių metų liepos 30 dienos šiame regione jau nuskendo 26 žmonės. Tai yra skaičiai, kokių negalime sau leisti“, – pranešime spaudai teigė G. Bravo.

Nuo 2018 metų Ispanijos rytų pakrantėje pradėtos masiškai naudoti bepilotės skraidyklės taip pat gelbsti ieškant dingusių žmonių ir potvynių bei gaisrų padarytų nuostolių tyrimams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų