Paplūdimyje – poilsiautojų šokas: iš vandens lėkė kiek tik kojos neša

Poilsiautojai Ispanijoje, Benidorme, turėjo bėgti iš vandens kiek tik kojos neša, kai pastebėjo į krantą atplaukusį mėlynąjį ryklį.

Rugpjūčio 12-ąją vakariniame Benidormo paplūdimyje poilsiautojai išvydo, kad jūros krante blaškosi ryklys. Maždaug 2,5 metrų ilgio mėlynojo ryklio patelei prireikė pagalbos, kad ši galėtų išplaukti į atvirus vandenis. Tą padaryti jai padėjo pakrantės apsauga ir Valensijos Okeanografijos fondo savanoriai po to, kai buvo paimtas žuvies kraujo mėginys jos sveikatai nustatyti.

Anot specialistų, dažniausiai tokios žuvys priplaukia arti kranto ne šiaip sau.

„Kai pelaginės žuvys priartėja taip arti kranto, tai dažniausiai nutinka dėl kokios nors ligos ar traumos. Todėl būtina nustatyti jos būklę ir rasti geriausią išeitį atsižvelgus į turimus duomenis“, – sakė Okeanografijos fondo Gamtosaugos skyriaus vadovas Jose Luisas Crespo.

Tyrimus rykliui atlikę specialistai nustatė, kad jokių akivaizdžių traumų nematyti. Iki šiol neaišku, kodėl mėlynojo ryklio patelė priartėjo taip arti kranto. 

Savo akimis pamatyti situaciją paplūdimyje galite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
P
Pilietė
2021-08-19 19:54:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Klausykit, atrodo,mes gyvename Lietuvoje!? Jau zurnalistai- nebeturi,ką rašyti apie LT ?????? Du straipsniai,iš eilės, Google tv3- apie užsienio įvykius . Be bauginimų , žmonių- Neberandate,ką parašyti ????
Atsakyti
-22

R
Ryklys
2021-08-19 18:58:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atplaukė darytis testo.
Atsakyti
-8

B
Bedantis
2021-08-19 21:33:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš video matosi kad nieks nebėgo kiek kojos neša o visi puolė filmuoti :D
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų