Rašyti komentarą...
A girdž šūdmaliai ! Tai parodykit, jei jau rašot! Kas ten iš vandens kojas nešė ?
"Poilsiautojai Ispanijoje, Benidorme, turėjo bėgti iš vandens kiek tik kojos neša, kai pastebėjo į krantą atplaukusį mėlynąjį ryklį."
Nesuprantu - ryklys atplaukė į krantą, o jie bėga iš vandens į krantą???
Už kraujo paimta mėginį reikėjo apmokestinti ryklį.
Šaunuolis privertė kažką paimti greičio rekordą! Pasportuoti pabėgiojant. Greičiausia tuoj bus ir pas mus ir krokodilų ir aligatorių ir piranijų ir anakondų ir t.t.
Dėl klimato atšilimo tuoj pradės atrodo lakstyti ir pas paplūdimyje. Bet ten žmonių daug daugiau!!
Ieškojo švarios mėsos:)
Na nematė filmo Nasrai.
Iš video matosi kad nieks nebėgo kiek kojos neša o visi puolė filmuoti :D
@Bedantis žurnalistiką valdo kiti dėsniai, nei faktologiją :)
Klausykit, atrodo,mes gyvename Lietuvoje!? Jau zurnalistai- nebeturi,ką rašyti apie LT ?????? Du straipsniai,iš eilės, Google tv3- apie užsienio įvykius . Be bauginimų , žmonių- Neberandate,ką parašyti ????
@Pilietė Tai kad jie visi debilai....
@Pilietė Žinios tai ir yra, kad praneštų kas vyksta pasauly, visokie atradimai, išradimai, bauginantys įvykiai, ne tik apie Lietuva viskas turi būti susije
@Pilietė Apie Lietuva nera ka rasyti nebent puderastu paradai ar vyriausybes klounai.na dar kaip jus nekenciat vienas kito.taip kad dekok.pamatai nors pasaulio
@Pilietė Eik nx. Neskaityk
@Pilietė Jus teisi. Per 31 nepriklausomybės metus, išskyrus bauginimu daugiau nieko tauta ir nematė, čiut ne kaip avinu banda. Pradžioje 1990 m. Nepriklausomybės, reikėjo apie penkmeti ekonomikos atstatymui. Paskiau neprileist ivano prie vamźdžio, kur Wiljemsui neva už ačiū buvo atiduota Mažeikiu nafta. Paskiau plius papildomas naujas naftos terminalas juroje, neva mokėsime pigiau, bet už viską sumokėta ir tebemokama brangiausiai. Visada puolė rusai, o su Ukraina čiut neužpuolė visiškai ir vis dar tebepuola. Klaipedoje įrengė dujų terminala, kainavo ir tebekainuoja tautai, o dujos ten to pačio priešo rusiškos. Tik vokiečiai nusitiese vamzdžius, rusu nebijo. Ivedėme Baltarusijoje demokratija, Lukašenka išmetėme, įrengėme opozicijos štaba ir finansuojame, plius atsisakėme Baltarusijos kroviniu tranzito. Ir nereikia mums Baltarusiškos elektros, geriau ta pačia perpirksim brangiau, o kai ji sprogs mes nenukentėsim visiškai.Užpuolė migrantai. Praktiškai jau baigiame sutvarkyti ir Kinija ir mes visus sutvarkysime. Nebeaišku lieka tik viena, kas be atras ir kas gražins tuos europinius milijonus, ko ten visi taip veržiasi į valdžia, o godumas visiškai užmiršęs tauta, kaip ir Smetonos laikais. O kuo tie laikai skiriasi, praktiškai niekuo, tada už darbą nemokėdavo pinigų , duodavo kruopu, o dabar demokratiškai, duoda pinigum bet ne daugiau kaip ant tu pačių kruopu. Pažiūrėkime kiek kainuoja atėjūnai ir kažkaip atrandami milijonai, nieko geresnio nenusipelnė tik tauta ir toliau tegu aria ir badauja su 500 e.
@Pilietė Nusiramink!! Tetule......
Atplaukė darytis testo.
Į viršų