tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus rajone į griovį įvažiavęs girtas „Range Rover“ vairuotojas pats prisišaukė policiją: kumščiais užsipuolė jam į pagalbą atskubėjusius žmones, šie apie tai pranešė pareigūnams.

Vilniaus rajone į griovį įvažiavęs girtas „Range Rover“ vairuotojas pats prisišaukė policiją: kumščiais užsipuolė jam į pagalbą atskubėjusius žmones, šie apie tai pranešė pareigūnams.

REKLAMA

O per kitą avariją girtas „Audi“ vairuotojas įvažiavo į Maišiagalos ugniagesių komandos pastatą. Smarkiai apgirtęs vairuotojas išvežtas į ligoninę.

Prie Maišiagalos ugniagesių komandos suvažiavo policija, čia prireikė ir medikų. Kiek po vidurdienio į gaisrinės pastatą atsitrenkė „Audi A6“. Smūgis buvo smarkus, apgadinta ir siena, ir tvora. Nuo smūgio į pastatą iššovė „Audi“ saugos pagalvės.

Iš pradžių buvo manoma, kad vairuotojas automobilio nesuvaldė sutrikus sveikatai. Atvažiavus policijai paaiškėjo, dėl ko vairuotojas blogai pasijuto – jis buvo visiškai girtas.

REKLAMA

„Neblaivus, vairavo neblaivus, nesilaikė saugaus greičio. – Bet buvo manoma, kad prarado sąmonę? – Ne, sąmonės nebuvo praradęs. Kiek žinau, pats iš automobilio išlipo“, – sako Maišiagalos komandos viršininkas Vytautas Pliuškevičius.

REKLAMA

Socialiniuose tinkluose žmonės juokauja: vairuotojas skubėjo į gaisrinę gesinti gaisro gerklėje. „Audi“ vairuotojas du kartus pūtė į policijos alkoholio matuoklį – abiem kartais jis įpūtė kiek daugiau kaip pustrečios promilės – tai sunkus girtumas, už tiek gresia baudžiamoji byla, teks atlyginti visus nuostolius, teismas veikiausiai skirs didžiulę baudą, konfiskuos automobilį, ilgam uždraus vairuoti.

„Žmogus buvo perduotas greitajai pagalbai, nes skundėsi krūtinės skausmu, suveikė ten saugos priemonės, iš automobilio vairo. Ir viskas, perduotas medikams“, – kalba V. Pliuškevičius.

REKLAMA

Visgi 43-ejų metų vairuotoją teko vežti į ligoninę. Ten veikiausiai dar paimta kraujo girtumui patikslinti.

Kita avarija kitoje Vilniaus rajono pusėje. Kelyje Vilnius–Lavoriškės nuo kelio į griovį nuvažiavo „Range Rover“. Anot liudininkų, mašina buvo nuvirtusi ant šono. Apie įvykį Uosininkų kaime policijai pranešė žmonės, norėję vairuotojui padėti.

Pagalbon atskubėjusius pro šalį važiavusius žmones „Range Rover“ vairuotojas pasitiko kumščiais, užpulti žmonės paskambino policijai. Būtų mandagiai nepriėmęs pagalbos, bent jau nemojavęs kumščiais, policija apie šį įvykį gal net nesužinotų ir vairuotojas neįkliūtų.

REKLAMA
REKLAMA

27-erių metų vairuotojas bandė išvažiuoti iš griovio ir pasišalinti, tačiau jį sučiupo policija. Abiem bandymais vyras įpūtė kiek mažiau nei pustrečios promilės – nedaug trūko, kad būtų nustatytas sunkus girtumas.

Tačiau ir už vidutinį girtumą gresia baudžiamoji byla. Techninės pagalbos tarnyba „Range Rover“ išveža į policijos saugomų automobilių aikštelę. Teismas veikiausiai ne tik skirs didžiulę baudą, uždraus vairuoti, bet ir konfiskuos šį automobilį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų