„Gero vakaro šou“ vedėjai nusifilmavo komiškoje situacijoje: nelauktas svečias iškrėtė šunybę

Naujųjų metų išvakarėse TV3 televizijos žiūrovai išvydo spalvingą šventinę laidą „Gero vakaro šou. Naujųjų belaukiant“. Bene netikėčiausia šventinės programos staigmena tapo specialiai sukurta komiška situacija, pavadinimu „Kurjeriai“.

Linksmame vaizdo klipe nusifilmavo visa „Gero vakaro šou“ vedėjų trijulė – humoristai Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis bei žavioji Dijora Petrikonytė.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Gero vakaro šou“ vedėjai nusifilmavo komiškoje situacijoje: nelauktas svečias iškrėtė šunybę

„Kurjeriai“ – tai istorija apie poros gyvenimą (vaidina M. Stasiulis ir D. Petrikonytė), kurį sudrumsčia į namus naujųjų išvakarėse parvestas benamis (vaidina J. Jankevičius). Partrenktas automobilio ir susižeidęs benamis laikinai buvo praradęs atmintį, tačiau vėliau net ir ją atgavęs stengėsi kuo ilgiau laiko praleisti jaukiuose ir šiltuose poros namuose. Nupraustas vonioje vyras pakviečiamas prie šventinės vakarienės stalo, tačiau į namus benamį parsivedęs vyras net neįsivaizdavo, kokią staigmeną jiems yra parengęs jis. 

Kaip sekėsi suvaidinti komišką situaciją „Gero vakaro šou“ vedėjams žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

 


Rašyti komentarą...
W
Wau
2021-01-03 17:38:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geda ziureti nezinau kaip galima leisti tokia laida,net bjauru
Atsakyti
-5

Šaunuoliai
2021-01-04 00:03:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet jau Liudas Mikalauskas su Vytautu Lukošium vertė juoktis iki ašarų :D
Atsakyti
0

S
Skaitytoja
2021-01-03 19:03:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Net kaip ir kas met ner ka ziuret nei per viena programa, matomai nera sugebanciu kazka idomaus sukurti, gal televizija mazai kas ziuri, lauksime Lietuvos balso.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų