Žinomas TV veidas, modelis Dijora Petrikonytė: „Visad gaunu tragiškas dovanas“

Žinomas TV veidas, modelis Dijora Petrikonytė pasakoja apie šventes, dovanas ir siunčia linkėjimus TV žiūrovams.

7

Dijora sako, kad įprastai Naujuosius gana tradiciškai sutikdavo – su draugais, vakarėliuose, restoranuose. Tačiau ne iš visų vakarėlių likę geri prisiminimai...

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomas TV veidas, modelis Dijora Petrikonytė: „Visad gaunu tragiškas dovanas“

„Prieš porą metų Naujus švenčiau su draugėmis restorane, ši dalis buvo linksmoji. Bet išėjus į lauką sutikti 12-os, prisikabino girtas ir nekultūringas vyriškis užgauliodamas ir žemindamas savo replikomis mano draugę, teko įsivelti į konfliktą, šito nekartočiau“, – pasakojo mergina.

Paklausus apie šventines dovanas – apie kokias svajoja, kokias patinka gauti, Dijora nustebino pasakiusiu, kad visada gauna prastas dovanas.

„Visad gaunu tragiškas dovanas. Net nustembi ant kiek artimi žmonės manęs turi nepažinot, kad taip išvis sugalvot, tad metams bėgant nustojau kreipt dėmesį. Man labiau patinka pačiai galvoti, ką padovanoti. Aš susikuriu žmonių sąrašą, tada atgaminu ką per metus esu nugirdusi apie jų svajones, ieškau, pati pakuoju, žodžiu čia visas mechanizmas, kuris man kelia daug džiaugsmo“, – pasakojo TV veidas.

Dijora jau antrus metus kartu su Mindaugu Stasiuliu ir Justinu Jankevičiumi dirba TV3 laidoje „Gero vakaro šou“. Čia jai tenka nemažai visokių užduočių ir iššūkių. Specialioje šventinėje laidoje „Gero vakaro šou. Naujųjų belaukiant“ Dijora vaidins ir Mindaugo antrąją pusę, ir snieguolę.

„Visad filmuojant laidą nesu savim ir vaidinu, bandau replikuoti, kvailai atsakyti, kad bernams [J. Jankevičiui ir M. Stasiuliui – red.past.] būtų už ko užsikabinti ir pajuokauti, kartais iš vis susikuriam personažo bruožus ir improvizuojam. Naujametinio žiburėlio laidoje vaidinsiu Mindaugo antrąją puse, snieguolę, taip pat esu vaidinus mafijos boso draugę, roko grupės back vokalistę, šokėją ir t.t.“, – kalbėjo D. Petrikonytė.

Palydint senuosius ir belaukiant Naujųjų metų, Dijora TV žiūrovams linki: „Nedepresuoti. Nesirgti. Gerai atšvęsti (1 šeimos ūkyje)!” ir kviečia 31-os vakarą praleisti kartu su „Gero vakaro šou. Naujųjų belaukiant“.

Dijora – Snieguolė, Mindaugas Stasiulis – Kalėdų senis, Justinas Jankevičius – zuikutis, o kur dar nuostabūs muzikiniai pasirodymai, smagiausi pokalbiai ir žaidimai su būriu svečių: Deivis ir Renata Norvilai, Natalija Bunkė, Gian Luca de Marco, Renata Šakalytė-Jakovleva, Liudas Mikalauskas ir daugelis kitų. Visa tai išvysite šventinėje laidoje „Gero vakaro šou. Naujųjų belaukiant“ – gruodžio 31 d. 21.25 val. per TV3. Linksmų ir pašėlusių Naujųjų metų!


Rašyti komentarą...
h
hm
2020-12-29 17:24:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
manau, kad pačią blogiausią "dovaną" jai padovanojo tėvai, išrinkdami tokį vardą, bet, kaip sakoma, dėl skonio nesiginčysi.. O šitaip prieš visą Lietuvą kritikuoti savo artimuosius, tai mažų mažiausiai žema. Kodėl ji įsivaizduoja, kad pati išrenka labai geras dovanas? Galbūt jas gavę žmonės irgi galvoja "o dieve, ką ji čia man padovanojo"..... , bet iš mandagumo pavaidina, kad džiaugiasi...
Atsakyti
0

D
Dredd
2020-12-29 19:53:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
šita fyfinė durnė tikisi prabangių išskirtinių dovanų, kai tik pradėjo filmuotis toje nevykusioje laidoje jaučiasi tikra didelė įžymybė.
Atsakyti
-2

S
S
2020-12-29 18:17:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aha ,tevuku fantazija labai keista, ir vaikščios dabar pana su firmos pavadinimu...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų