Jankevičius pasisakė apie Gražulį: „Šoumeno talento iš jo neatimsi“

Šiandien TV3 aktualijų laida „Karštai su tv3.lt“ bus itin smagi, jos tema – metų nominacijos. Sužinosime, kurie politikai laimėjo Metų skandalo, Metų pokšto, Metų nesėkmės ir Metų pergalės nominacijas. Nominacijas aptars komunikacijos ekspertas Mindaugas Lapinskas ir humoristas, TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius.

Ypač daug diskusijų tarp laidos svečių sukėlė Metų skandalo nominacija, kurią laimėjo garsus politikas Petras Gražulis.

„Ar jis tyčia rengia tuos skandalus, ar toks jo būdas patraukti rinkėjus?“, – klausė svečių laidos vedėjas ir portalo tv3.lt vyr. redaktorius Artūras Anužis.

„Iš Petro neatimsi nuoširdumo. Jis elgiasi taip, kaip jis elgiasi. Jis nėra politikas, jis yra reiškinys. Jis yra reiškinys kaip cepelinai Palangoje už 2.99 ar šeimyninė pica už pusę kainos“, – kalbėjo komunikacijos ekspertas Mindaugas Lapinskas.

„Jei nori būt politiku, turi mylėt žmones. Einate gatve, pamatote laidotuvių procesiją. Kiek iš jūsų prieinate, paguodžiate? Kiek iš jūsų ateinate į vestuves, čiumpat jaunąją ir šokate? O Gražulis taip elgiasi. Jei tikrai nuoširdžiai rūpiniesi žmonėmis, jie atsidėkoja. Na, keli tūkstančiai, bet jų užtenka“, – taip komunikacijos ekspertas aiškino P. Gražulio rinkiminę taktiką.

Justinas Jankevičius pritarė Mindaugui: „Visiškai pritarčiau, Petras ne kartą įrodė, kad labai myli žmones – ir vyrus, ir moteris“, – pokštavo Justinas.

„Jis natūralus talentas. Jis nevaidina, jis išjaučia. Išjaučia ašaras, emocijas. Aš žaviuosi kaskart žiūrėdamas. Šoumeno talento iš jo neatimsi“, – sakė J. Jankevičius.

Apie tai, kas laimėjo kitas nominacijas, bei šmaikštūs jų aptarimai ir smagios diskusijos – šiandien, 19.30 val. laidoje „Karštai su tv3.lt“ per TV3! Laidą taip pat galite stebėti internete – tv3.lt ir per TV3 Play.


Rašyti komentarą...
R
Rita
2020-12-28 16:46:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra tiesa, Gražulis talentingas žmogus, nuoširdus, tik institucijas supainiojo. Vis dėlto šalies parlamentas - ne vieta emocijoms. Manau, čia svarbiausia protas, erudicija, politinis išprusimas. Valdyti valstybę ašarojant negalima. O mūsų teatrų scenos prarado tikrai puikų aktorių. Tai faktas.
Atsakyti
-2

K
Kestaz
2020-12-28 18:00:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mūsų Gražulis elgiasi labai gerai nes vienas žmogus tik sako teisybės tik konceratoriai negali pakęsti savo teisybės nes jie nelinkę už teisybę prisipažinti o tik sugeba paplavas pulti ant kitų žmonių o patys šito nejaučia nes pažiūrėti tik į V. Lansbergi per penkias minutes gali supykinti visą Lietuvą ir visus kaimynus tai jų prigimties tikslas ir visą Lietuvą pavadinti šunu gaują o kad patys koja kaip pasiutęs šuo ir daugiau nes jis nenusipelnė būti normalių ir nešioti normalu šuns vardą . Kai kurie atsimena Rusu multika apie Smaugli prieš gamtą puldavo šakalas ir gerovė džiunglių sistema
Ačiū gerbiami skaitytojai
Atsakyti
-2

A
Alfonsas
2020-12-28 21:19:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Petras yra kiėtas rėšutėlis jo taip lengvai nepastumdysi laikykis petrai mes žemaičiai už tave dar ne karta balsosim
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų