Jankevičius – apie naujausią savo vaidmenį: iš anksto atsiprašo mamos už tai, ką ji pamatys

Žinomi TV laidų ir renginių vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius neseniai nusifilmavo naujausiame režisieriaus Tado Vidmanto naujos kartos televizijos „Go3“ seriale „Medikai Paramedikai“, ir įsikūnijo į nevykėlius kaimiečius, kuriems nuolatos nutinka įvairios nelaimės. 

6

„Traumų, kurias „patyriau“ filmavimo metu, neatlaikytų net Jamesas Bondas. Kuriam superherojui gaidys buvo pralesęs galvą iki smegenų? Kuris būtų atlaikęs su replėmis traukiamą išlindusį kaulą? Nė vienas! Tai, ką gali ištverti paprastas kaimo žmogelis, yra antgamtiška. Aišku, tokie veikėjai jau nuo ryto daro „apšilimą“, todėl stebėtis nereikėtų“, – personažų gyvybingumu stebėjosi M. Stasiulis. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jankevičius – apie naujausią savo vaidmenį: iš anksto atsiprašo mamos už tai, ką ji pamatys

Pasak J. Jankevičiaus, su režisieriumi T. Vidmantu prieš šešerius metus kartu kūrė šventvagišką serialą, tiesa, skirtą tik internetui, bet „Medikai Paramedikai“ turėtų šokiruoti žiūrovus labiau.  

„Medikai Paramedikai“ tikrai bus skandalingas serialas, nes juoksimės iš „švento“ lietuviui dalyko – sveikatos. Tadas Vidmantas mane pakvietė vaidinti ir man buvo išties smagu įsikūnyti į kaimietį, kuriam vis nesiseka. Manau, kad po šio vaidmens į Žemaitiją įvažiuoti jau nebegalėsiu, nes nieko nėra blogiau už „portugalą“, bandantį kalbėti žemaitiškai. Iš anksto atsiprašau visų žemaičių, o ypač savo mamos už tai, ką ji pamatys“, – „užtvėręs“ sau kelius į Žemaitiją atviravo J. Jankevičius.

Ironijos ir juodojo humoro persmelktas menamosios dokumentikos (angl. „Mocumentary“) serialas „Medikai Paramedikai“ jau nuo š.m. gruodžio 21 d. per naujos kartos televiziją „Go3”.  

Žiūrovai seriale galės išvysti aktorius: Inetą Stasiulytę, Marių Repšį, Leonardą Pobedonoscevą, Mantą Vaitiekūną, Aistį Mickevičių, Vitaliją Mockevičiūtę, Julių Žalakevičių, Neringą Varnelytę, Eglę Mikulionytę, Sonatą Visockaitę, Petrą Kuneiką, Ievą Delininkaitytę, Vainių Sodeiką, Mantą Bendžių ir daugybę žinomų Lietuvos „ligonių“.


Rašyti komentarą...
A
Albina.
2020-12-17 16:58:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laukiam turi but idomu
Ka cia rasai kad tyciojasi rodo tikra gyvenima.kaip Kazlauskaite aktore rode girtuokliaujancia per dviracio zinias tai jau buvo lb.grazu o Jankevicius tai negrazu.Gal bus taip faina gales kurti ir toliau.linkiu sekmes biski jumoro reikia .
Atsakyti
-2

V
Vida
2020-12-17 11:34:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laukiam nesulaukiam
Atsakyti
-3

O
Ona
2020-12-18 10:17:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar perskaitei ką parašei,išversk į lietuvių kalbą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų