Jautri Militos dovana Kūčių vakarą: žiūrovams skyrė užburiantį pasirodymą

Šį Kūčių vakarą TV3 savo žiūrovus pakvietė ypatingai jautriam vakarui „Kūčių vakaras su Ričardu Doveika“. Žinomas kunigas ir laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva ne tik kalbėjosi su Lietuvos garsenybėmis, bet ir kvietė išgirsti gražiausius šventinius kūrinius.

Vieną įspūdingiausių pasirodymų šį vakarą atliko vizažistė, grožio salono savininkė bei šių metų projekto „X faktorius. Žvaigždės“ nugalėtoja Milita Daikerytė.

Elegantišką įvaizdį pasirinkusi Milita atliko jautrią dainą „Aleliuja“ ir darkart visiems pademonstravo puikias savo balso galimybes. Žinoma mergina šį kūrinį yra atlikusi jau ir anksčiau – pasidalino juo savo „Instagram“ paskyroje, kur sulaukė daugybės komplimentų ir palaikymo, tad nenuostabu, kad būtent šią dainą ji atliko ir Kūčių vakarą.

Primename, kad Militos kelias į muzikos pasaulį prasidėjo dar vaikystėje – ji lankė muzikos mokyklą, muzikos pamokas. Milita yra prisipažinusi, kad pradėjusi dainuoti daugiau laiko skirdavo pasirodymams nei balso tobulinimui, nes jos dainavimo mokytoja tikėjo, jog jai reikia daugiau rodyti save ir savo talentą. Niekas neabejojo, kad Milita skirta scenai.

Vis dėlto vėliau dainininkė metė sceną ir nusigręžė nuo muzikos – to, kas jai tai puikiai sekėsi. „Kai esi paauglys – tu viską išgyveni kitaip. Tai buvo tikrai didelis krūvis ant jauno žmogaus pečių, buvo įvairių situacijų – teko kreiptis ir į psichologą, teko ir grįžus namo užsidaryti kambaryje ir prašyti, kad niekas į jį neitų...“, – apie sunkias akimirkas pasakojo dainininkė, kuri visuomet buvo labai atvira, linkusi kalbėtis ir spręsti problemas, tačiau niekada nerodydavusi savo silpnumo.

Vis dėlto šiais metais pasirodžiusi „X faktoriuje“ Milita iškart tapo favorite, o jos pasirodymai kiekvieną rudens sekmadienio vakarą žiūrovus priblokšdavo vis labiau, tad paaiškėjus, kad nugalėtoja tapo Milita, niekas nenustebo – mergina to buvo išties be galo nusipelniusi.

REKLAMA

Tiesa, jau tada žinoma mergina prasitarė, kad daugiau minties apie muzikinį kelią nebeatmeta, o stiprų palaikymą jaučia ne tik iš žiūrovų, bet ir iš savo antrosios pusės. „Man tai yra didelis pareiškimas iš žiūrovo pusės, kaip viskas vyks – aš bijau planuoti. Jau prisiplanavau užtektinai, sakiau, kad tikrai negrįšiu į muziką, bet šią akimirką aš turiu žiūrovus, kurie myli ir palaiko. Tikriausiai reikės susigyventi su ta mintimi ir suprasti, kur aš galiu keliauti toliau“, – po pergalės „X faktoriuje“ sakė M. Daikerytė.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad charizmatiškasis kunigas jau antrus metus iš eilės suorganizavo vakarą, kuriame humaniškumas, įsiklausymas į bendruomenės poreikius susiliejo su kokybiška muzika. 

Renginyje koncertavo visas būrys kitų garsiausių atlikėjų Jazzu, Edgaras Montvidas, Donatas Montvydas, Jurijus Veklenko, Zvonkų šeima, Jokūbas Bareikis, Martynas Levickis ir Stano dovanojo kalėdinius, jausmingus ir įkvepiančius pasirodymus.

„Aš manau, kad nereikia pasiduoti išgąsčiui, pasiduoti baimei ir desperacijai. Tikintis žmogus tokiose situacijose visada susitelkia ir išgyvena jas kartu su Dievu. Atsiremdamas į Dievą jis gyvena. Nereikia kalti į savo sąmonę, kad šios Kalėdos bus skaudesnės, tragiškesnės, menkesnės. Ne. Tikinčiam žmogui Kalėdos bus su Dievu“, sakė kunigas R. Doveika.

Vakaro metu kunigas R. Doveika ir TV laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva taip pat pristatė ir jautrias istorijas. Kunigas kalbino Stano, Edgarą Montvidą ir kitus visuomenei žinomus veidus, siekdamas įprasminti pasidalinimą gerumu, kaip žmogiškąja vertybe, darną bendruomenėje kaip paskatą jos vystymuisi ir primindamas Kūčių vakaro istoriją, kaip pamatą atjautos ir stebuklo laukimui. 

„Man vienos svarbiausių ir gražiausių metų švenčių yra būtent Kūčios ir Kalėdos. Senieji papročiai, magiška Kūčių naktis, džiugus Kalėdų rytas, kai visi drauge klegėdami išpakuojame dovanas, rastas po eglute tai akimirkos, kurios visam gyvenimui lieka atminties albume“, šiltai apie šventes kalbėjo ir Renata Šakalytė-Jakovleva, kuri talkino kunigui vakaro metu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų