Gatve ėjusi moteris paklaiko – už jos nugaros nukrito lėktuvas

Brazilijoje, Guabiruba mieste, du vyrai per stebuklą liko gyvi, kai mažas lėktuvas, kuriuo jie skrido, rėžėsi į žemę judrioje miesto gatvėje. Lėktuvas į žemę rėžėsi iš daugiau nei 300 metrų aukščio, o momentą užfiksavo gatvėje įrengto stebėjimo kameros.

Įraše matyti, kaip ir išsigando ir tuo metu gatve ėjusi moteris. Vos už kelių metrų, už jos nugaros, mažas lėktuvas kaip tik rėžėsi į žemę. Pasak moters, jei ji būtų iš namų išėjusi bent keliomis minutėmis vėliau, ji jau būtų negyva.

„Buvau sukrėsta. Vaizdas mane tikrai traumavo. Ėjau namo verkdama ir galvodama, koks trapus yra gyvenimas. Šiandien esame čia, bet rytoj – nežinia“, – teigė praeivė Leticia Schaefer da Silva ir pridūrė, kad yra laiminga, jog liko gyva.

Per plauką lėktuvas neužkrito ir ant gatve važiavusio automobilio.

Pilotas Fabio Reisas ir keleivis Alessandro Cunhago iš lėktuvo išropojo – laimė, jie nebuvo prispausti. Jie abu vėliau buvo nuvežti į ligoninę. Pilotui lūžo šonkauliai, buvo įtariamas vidinis kraujavimas, o keleiviui buvo supjaustytas veidas, lūžęs žandikaulis.

Manoma, kad nelaimės priežastis – variklio gedimas. Pilotas dar bandė nutupdyti lėktuvą avariniu būdu, tačiau besileidžiant lėktuvas kliudė elektros tinklus.

Incidentas įvyko liepos 26 dieną.

Nelaimės momentą galite pamatyti vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų