Dingusios 19-metės kėdainietės mama nesulaiko ašarų: „Nebežinome, ką galvoti“ baiminasi, kad mergina jau nebegyva

Prieš kelis mėnesius iš namų išėjo ir dingo kėdainietė Viktorija Kulčiūnaitė. Merginos mama vis dar nepraranda vilties, todėl moteris kreipėsi į TV3 laidą „TV Pagalba“ prašydama padėti.

Viktorija dingo mįslingomis aplinkybėmis. Mama Inga kalbėdama apie savo dingusią dukterį vos gali sulaikyti ašaras.

„Tie 4 mėnesiai – nebeįmanomi. Jokio kabliuko, nieko negaunu. Nors kažkas kažką praneštų, kad atsitiko kažkas – nieko. Nežinome, ar gyva, ar išvažiavusi, ar išvežta“, – sunkiai rinkdama žodžius kalbėjo Inga.

Moteris pasakojo, kad jos dukra artimai bendravo su romų tautybės mergina Inesa. Ji buvo kaimynė ir Viktorija artimą ryšį su ja palaikė nuo vaikystės.

„Mes gyvename tame pačiame name. Ji bendravo su ta drauge, 23 d. (tą dieną, kai mergina dingo – red. past.) aš ją mačiau, ji išėjo iš Inesos. Ji išėjo pas močiutę, o iš jos, iš Lukšio gatvės, ji išėjo pusę keturių ir nuo tos minutės mes nebežinome nieko“, – teigė mama. 

Dingimo dieną mama matė dukrą, tačiau trumpai. 

„Mačiau, kol išėjus iš draugės kavos puodelį plovė. Ji kiekvieną dieną ateidavo pas mane, kiekvieną dieną iš močiutės ji ateidavo pas mus. Ji pasakė, kad einu pas močiutę ir viskas. Ji pasakė močiutei, kad eina pas Inesą ir greit grįš, bet – viskas. Močiutė jai skambino 23 valandą, mes dvi dienas skambinome, telefonas veikė, bet niekas neatsiliepė.

Tada mes su močiute kreipėmės į policiją. Po dviejų dienų dingo ir telefono signalas. Tada pagalvojome, kad viskas – kažkas atsitiko. Kreipėmės į policiją, per draugus skambinome – niekas nematė. Kaip į vandenį. Negalima taip galvoti, bet baisiausias scenarijus, kad jos nebėra. Nebežinome, ką galvoti“, – pasakojo Inga.

Šeima vis dar prašo pagalbos. Jei turite kokios nors informacijos ar matėte Viktoriją, galite kreiptis į policiją telefonu (8 655) 65227 arba skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112, arba TV3 laidą „TV Pagalba“.

Daugiau istorijos detalių rasite siužete, esančiame straipsnio pradžioje. 

Rado asmens dokumentą

Primename, Viktorija Kulčiūnaitė dingo šių metų gegužės 23 dieną, nuo to laiko praėjo kiek daugiau nei 4 mėnesiai.

Per kiek daugiau nei keturis dingimo mėnesius policija merginos ieškojo įvairiais būdais: atsekė paskutinę telefono buvimo vietą, pasitelkė kinologus su šunimis, dronais naršė vandens telkinių prieigas. Atrodė, kad mergina pradingo be jokio pėdsako.

Ir tik visai neseniai pareigūnai aptiko siūlo galą – rado Viktorijos pasą tame pačiame bendrabutyje, kur gyvena jos artima draugė Inesa. Šią informaciją portalui tv3.lt patvirtino Viktorijos močiutė.

REKLAMA

Asmens dokumentas rastas tuščiame negyvenamame bendrabučio kambaryje. Kadangi kambarys apleistas, neturintis durų, jame neretai rinkdavosi pasibūti jaunimas, sakė ponia Laimutė.

Policija apieškojo šią patalpą, nes gavo žinią, kad Viktorijos pasą galimai turi Inesa. Kaip pasakojo Viktorijos močiutė, anūkės pasą norėta parduoti praėjus maždaug dviem savaitėms nuo dingimo.

Kauno apygardos 1-ojo skyriaus prokuroras Andrejus Klimaševskis portalui tv3.lt patvirtino, kad merginos pasas iš tiesų buvo rastas. Jokių kitų merginos pėdsakų nebuvo aptikta.

Pareigūnai atliko kratą vienoje iš vietų, kur Viktorija buvo linkusi lankytis. Ten policija ir rado pasą. Kaip sakė prokuroras, žmonės patys pateikė dokumentą, neslėpdami, kad jį turi.

Anot prokuroro, šiuo metu atliekami visi reikalingi ikiteisminiai tyrimai, byla perduota į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, kur iš policijos pareigūnų sudaryta atskira tyrimo grupė specialiai V. Kulčiūnaitės dingimui išsiaiškinti.

„Atliekama aibė veiksmų. Kol kas – be vaisių“, – sakė jis.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
P
PARTIZANAS
2021-10-12 19:41:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodel cigonai nekaremi , nenaikinami kaip zydai kad buvo
Atsakyti
-5

T
To partizanas
2021-10-12 22:01:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Partizanas Ne blynus, o sakoma, kad į macus lašindavo. Macai panašūs į mūsų sausus vaflių blynus. Žinau šiurpių ist.kaip kraują išleisdavo, bet tom šiurpėm netikiu. Jos vaikams gąsdinti, nepatariu tikėti ir tau
Atsakyti
0

B
BLAIVININKAS
2021-10-12 20:21:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vien nuo rūkymo kasmet miršta 7000 lietuvių, bet gaila ir 1 dingusios merginos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų