DIENOS PJŪVIS. Kaip Lietuvai sekasi vaduotis iš sniego gniaužtų?

Lietuvą užklupo seniai matytas snygis. Trečiadienio rytą eismo sąlygos daugelyje rajonų išliko sudėtingos dėl sniego ir šlapdribos, o kai kurie rajoniniai keliai – neišvažiuojami. Tuo metu lietuviai socialiniuose tinkluose dalijasi neeiliniais vaizdeliais ir nuotykiais iš savo kiemų ar kelionių, kurias ne juokais apsunkina didelis sniego kiekis. O kaip šią situaciją vertina kelininkai? Kaip Lietuvai sekasi vaduotis iš sniego gniaužtų?

Apie tai – portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriumi Povilu Poderskiu ir „Kelių priežiūra“ atstovu Petru Džervumi.

Portalas tv3.lt primena, kad kelininkai kviečia susilaikyti nuo nebūtinų kelionių, tačiau esant būtinybei išvykti jie prašo vairuoti ypač atsargiai ir keliones planuotis su laiko atsarga. 

9 val. duomenimis, pagrindinių kelių dangos su šlapio ar pažliugusio sniego provėžomis, o mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai dengti prispaustu sniegu, slidūs.

Rajoniniuose keliuose yra ruožų, kurie sunkiai pravažiuojami. Neišvažiuojamų kelių gali pasitaikyti pietų bei rytų Lietuvoje: Marijampolėje apskrityje, Vilkaviškyje, Vilniaus, Ukmergės, Širvintų rajonuose.

Slidžius kelių ruožus valo ir barsto „Kelių priežiūra“, kelininkai dirba visu pajėgumu.

Kiek geresnės eismo sąlygos yra vakarų Lietuvoje, čia dėl šlapdribos pagrindinių kelių dangos dangos daugiausia yra drėgnos, vietomis šlapios, tik mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai provėžoti ir padengti prispaustu sniegu.

Dėl storo sniego sluoksnio lūžta medžiai, medžių šakos, todėl vairuotojai įspėjami būti atsargūs miškingose vietovėse.


Rašyti komentarą...
A
2021-02-02 15:26:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bliamba pirmą kartą sniegas Lt. Viena žiema buvo be sniego, tai dabar visi kaip tik užgimę
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų