DIENOS PJŪVIS. Mokesčių gyvulių ūkis: ar reikia naikinti šildymo ir ūkininkų lengvatas?

Prezidentui, premjerei ir finansų ministrei prakalbus apie mokestinių lengvatų naikinimą, visų akys pakrypo į ūkininkams skirtą dyzelinį kurą. Mat užraukus šią privilegiją, kasmet biudžete susitaupytų po 115 milijonų eurų. Bet Lietuvos ūkininkai savo verslams jau rašo nekrologus. Tuo metu taip pat gali būti peržiūrėta visiems pensininkams, jaunoms šeimoms ir kitoms socialinėms grupėms svarbi eilutė – PVM lengvata šildymui. Jos gali nebelikti. Bet ar tikrai reikia naikinti šias lengvatas?

Apie tai – portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su finansų ekspertu Mariumi Dubnikovu ir Seimo nariu Algirdu Sysu.


Rašyti komentarą...
G
Giedriux
2021-01-25 18:53:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš privačiame name irgi noriu gauti šildymo lengvatas. Kažkokia neteisybė. Vieni gauna, kiti moka viską pilnai. Arba visiems lengvatas, arba visiems naikinti. Tuo labiau, kad senos statybos name šildymas kainuoja brangiau nei daugiabutyje pagal plotą skaičiuojant. Ir kompensacijos renovacijai niekas taip jau nedalina kaip daugiabučiams. .
Atsakyti
0

Ūkininkė
2021-01-26 20:41:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Naikinkit lengvatas ir duokit seimo nariams,nes jiem trūksta
Atsakyti
-1

V
Vika
2021-02-02 13:27:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip lengvatas reikia būtinai naikinti . Gauna lengvatas , turi didžiausius butus ant kitų šeimos narių užrašytus , turi geras mašinas ir gauna lengvatas . Panaikinti reikia viską .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų