eismo sąlygos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eismo sąlygos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eismo sąlygos“.

Kelininkai: šalies keliai daugiausia drėgni, vietomis yra sausų kelio ruožų

Lietuvoje kelių dangos dėl lietaus daugiausia drėgnos, tik pietiniuose rajonuose vietomis yra sausų kelio ruožų, praneša Eismo informacijos centras. 6.00 val. ryto duomenimis, Šiaulių ir Kauno apskrityse lietus, likusioje šalies dalyje be kritulių. Oro temperatūra siekia nuo 2 iki 7 laipsnių šilumos. Dieną daugelyje rajonų taip pat numatomas nedidelis lietus.
Aktualijos 2024-04-05

Pietvakarių Lietuvoje eismo sąlygas vietomis sunkina rūkas

Vilkaviškio ir Šilalės rajonuose eismo sąlygas ketvirtadienio rytą sunkina rūkas, perspėjo Lietuvos automobilių kelių direkcija. Čia matomumas sumažėjęs ir vietomis siekia nuo 100 iki 200 metrų. Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia drėgnos, vietomis šlapios, tik mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai rytinėje šalies dalyje kai kur provėžoti, padengti prispausto ar pažliugusio sniego sluoksniu.
Aktualijos 2024-02-29

Kelininkai įspėja: naktį eismo sąlygas kelyje sunkins rūkas

Eismo informacijos centras praneša, kad naktį šalyje eismo sąlygas sunkins rūkas. Antradienio vakarą pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos arba drėgnos, tik vietomis yra išlikusių šlapių kelių ruožų. Raseinių ir Panevėžio rajonuose eismo sąlygas sunkina rūkas, čia matomumas vietomis sumažėjęs iki 200 m. Mažesnio eismo intensyvumo rajoninių kelių dangos daug kur drėgnos, šlapios, rytų Lietuvoje padengtos prispausto, pažliugusio sniego sluoksniu, vietomis provėžotos.
Aktualijos 2024-02-27

Kelininkai: naktį eismo sąlygas vietomis sunkins rūkas

Naktį eismo sąlygas šalyje sunkins rūkas, praneša Eismo informacijos centras. Kelininkų teigimu, pirmadienio vakarą pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos arba drėgnos, tik vietomis yra išlikusių šlapių kelių ruožų. Mažesnio eismo intensyvumo rajoninių kelių dangos daug kur drėgnos, šlapios, rytų Lietuvoje padengtos prispausto, pažliugusio sniego sluoksniu, vietomis provėžotos. Pasvalio rajone pirmadienio vakarą silpnas lietus, kitur be kritulių.
Aktualijos 2024-02-26

Kelininkai: eismo sąlygas keliuose vietomis sunkina plikledis ir tirštas rūkas

Dėl susiformavusio plikledžio ir tiršto rūko dalis eismo sąlygos sudėtingos dalyje šalies rajonų, praneša Eismo informacijos centras. Skelbiama, kad dėl lietaus bei lijundros Vilniaus, Utenos, Telšių ir Šiaulių apskrityse kelių dangos vietomis slidžios dėl susiformavusio plikledžio, likusioje Lietuvos dalyje  pagrindinių kelių dangos šlapios arba drėgnos.
Orai 2024-02-12

Kelininkai įspėja: šeštadienio naktį eismo sąlygas sunkins plikledis

Eismo informacijos centras praneša, kad dėl buvusio ar besitęsiančio snygio sudėtingesnės eismo sąlygos šeštadienio vakarą yra vakarų Lietuvoje. Čia valstybinės reikšmės kelių dangos daug kur provėžotos, padengtos pažliugusio ar prispausto sniego sluoksniu. Likusiuose Lietuvos rajonuose pagrindinių kelių dangos drėgnos arba šlapios. Mažesnio intensyvumo rajoninių kelių dangos daugiausia padengtos pažliugusio, prispausto arba puraus sniego sluoksniu, kuris vietomis siekia iki 10 cm.
Aktualijos 2024-02-10

Eismo sąlygas sunkina snygis

Šeštadienio rytą dėl buvusio ar besitęsiančio snygio sudėtingesnės eismo sąlygos pietinėje Lietuvos dalyje bei Šalčininkų rajone, čia valstybinės reikšmės kelių dangos daug kur provėžotos, padengtos pažliugusio ar prispausto sniego sluoksniu, vietomis iki 10 centimetrų. Likusiuose Lietuvos rajonuose pagrindinių kelių dangos drėgnos arba šlapios, tik Vakarų Lietuvoje yra dar išlikusių provėžotų kelių ruožų, pranešė Lietuvos automobilių kelių direkcija.
Aktualijos 2024-02-10

Eismo sąlygas Lietuvos keliuose sunkina snygis ir plikledis, įspėja kelininkai

Eismo sąlygas ketvirtadienio rytą Lietuvos keliuose sunkina snygis ir plikledis, įspėja kelininkai. 6 val. duomenimis, dėl buvusio ar besitęsiančio snygio šiaurės, vakarų, šiaurės rytų bei rytų Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos vietomis provėžotos, padengtos pažliugusio ar prispausto sniego sluoksniu, vietomis iki 10 centimetrų. Šiuose regionuose eismą papildomai sunkina ir vietomis susiformavęs plikledis.
Aktualijos 2024-02-08

Įspėja apie pavojingą orų reiškinį: štai ką būtina padaryti visiems

Permainingos orų sąlygos sunkina kelininkų darbą. Po kelias dienas vyravusio snygio sinopikai praneša apie kitą pavojingą reiškinį – plikledį. Vilniaus savivaldybės įmonė „Grinda“ įspėja, kad plikledis – vienas sudėtingiausiai suvaldomų meteorologinių reiškinių, todėl primena svarbiausius saugaus ir sklandaus eismo patarimus.
Orai 2024-02-07

Trečiadienio rytą šalyje eismo sąlygas sunkina snygis ir plikledis

Eismo informacijos centras praneša, kad šalyje dėl buvusio ar besitęsiančio snygio sudėtingesnės eismo sąlygos Telšių, Mažeikių, Akmenės, Joniškio, Biržų, Zarasų ir Kupiškio rajonuose. Kaišiadorių, Kupiškio ir Pasvalio rajonuose eismo sąlygas sunkina plikledis. Vairuotojų prašome būti atidžiais, neskubėti ir nedaryti staigių manevrų. Šalyje pagrindinės reikšmės kelių dangos sausos, šlapios, drėgnos, vietomis padengtos pažliugusio ar puraus sniego sluoksniu.
Aktualijos 2024-02-07
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų