Diana priversta rinktis: susigrąžinti dukras ar likti su smurtu prieš podukrą apkaltintu mylimuoju

Abi Dianos dukras atėmė valstybė, nes viena jų apkaltino patėvį smurtu. Moteris netiki savo mylimojo kaltumu, tačiau jai iškelta sąlyga – arba vyras, arba dukros. Priimti sunkų sprendimą Diana ryžosi „TV Pagalbos“ studijoje.

Jonas su dešimčia metų vyresne Diana susipažino sanatorijoje Palangoje ir iš karto pajuto potraukį vienas kitam. Tik grįžęs iš sanatorijos vyras sužinojo, kad jo nauja mylimoji dar neišsiskyrusi.

„Jei būčiau žinojęs, kad ji ištekėjusi, nebūčiau net prasidėjęs“, – sakė Jonas.

Po mėnesio draugystės pora apsigyveno kartu, o Diana oficialiai išsiskyrė su buvusiu vyru.

Nesutarė su podukra

Pora bendrų vaikų nesusilaukė, tačiau augino dvi Dianos paaugles dukras, gimusias praeitoje santuokoje, ir mažametę Jono dukrą. Pradžioje naujos šeimos santykiai buvo puikūs, tačiau jaunesnioji Dianos dukra ėmė nesutarti su patėviu.

„Išvežiau ryte Jono dukrą į darželį, o mano jaunesnioji dukra sakė, kad nori važiuoti kartu su Jonu ir padėti jam. Jonas sako: ne, tu sergi, tu niekur negali važiuoti, o ji tuoj užpyko. Antrą valandą atvažiavo socialinė darbuotoja, sako: aš einu mergaičių apklausti. Išsivedė į lauką, kad ne prie manęs kalbėtų“, – pasakojo Diana.

Pasak moters, dar tą pačią dieną jos namuose apsilankė policija.

„Priėjo prie manęs policininkas, sako: ar žinai, kad Jonas smurtauja prieš jūsų nepilnametę? Sakau: aš pirmą kartą girdžiu. Kitame kambaryje buvo mano dvi dukros, apklausė be mano žinios, aš taip ir nesuprantu, kas čia, kaip, kur“, – pasakojo Diana ir sakė, kad tą pačią dieną tarnybos išsivežė jos dukras su savimi, o pareigūnai Joną išvežė į areštinę.

Likę kartu prarastų vaikus

Jonas tikino, kad niekada nėra prieš nieką pakėlęs rankos ir yra neteisingai apkaltintas. Po incidento, vyrui buvo uždrausta artintis prie savo mylimosios namų, o jo dukra buvo atiduota krikšto mamos globai.

„Jis tikrai negali prieš mano vaiką smurtauti, tikrai ne. Nėra jokios abejonės. Jau gyvenu tiek metų, jis nėra niekada taip padaręs“, – kategoriškai vyrą gynė Diana ir sakė netikinti savo dukra.

REKLAMA

Jonui likus su Diana, jis dėl menkiausio incidento gali netekti galimybės bendrauti su savo dukra ar net sėsti už grotų, o tam, kad Diana susigrąžintų savo dukras, ji turi nutraukti visus ryšius su Jonu.

Ką pasirinks Jonas ir Diana, žiūrėkite vaizdo reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų