Intymumo su vyru vengianti Rima atskleidė kelis dešimtmečius laikytą paslaptį: bijojo, kad ja netikės

27 metus susituokę Audrius ir Rima vis dar karštai myli vienas kitą, tačiau vyras visą laiką nujautė, kad jo žmona nėra laiminga ir esą nežinantis kaip jai įtikti. Pašliję santykiai atvedė porą iki skyrybų, tačiau Rima pripažino, kad dėl visko kalta jos tris dešimtmečius slėpta paslaptis.

Į „TV Pagalbos“ studiją atvykęs Audrius pasakojo, kad su Rima susipažino šokiuose. Sužavėtas vyras jau antrą pažinties dieną supažindino savo būsimą žmoną su savo šeima ir tą pačią dieną jai pasipiršo.

„Per tris paras apsiženijome mes, dabar jau 27 metai mes kartu“, – sakė Audrius.

Vengė intymumo

Vyras tikino, kad niekada nesigailėjo savo impulsyvaus sprendimo. Pora susilaukė trijų vaikų, o šie jiems padovanojo dvi anūkes. Nepaisant laimingo santuokinio gyvenimo, Audrius ėmė pastebėti, kad Rima vengia intymumo.

„Pavyzdžiui, nebūdavo santykių ilgą laiką, jai sakydavau, kad aš gyvenu kaip su seserimi. Nauji metai anksčiau ateina nei pas mus santykiai. Ir suprantat, aš pradėdavau nervuotis. Pradėjau psichuoti, nervuotis, vaikščioti po kambarį, arba išvis savaitę nekalbėdavau. Ji suprasdavo, kad jau viskas, kito kelio neturi, turi gulti į lovą, bet sakau, tas gulėjimas tai... Tikrai, guli kaip su svetimu žmogumi, nėra to, ir šitaip 27 metai“, – pasakojo Audrius.

Galiausiai vyras ėmė kaltinti savo žmoną neištikimybe ir ieškoti problemos pats savyje.

„Aš jai sakydavau: gal tu kitą turi? Visko gali būti gyvenime, išeisi pas kitą, būsi laimingesnė. Gal aš kažkoks kreivas, mažas, ryžas, nežinau, kažkuo netinku. Gal, sakau, per anksti mes čia taip apsiženijom, netinkam. Aš ją labai mylėjau, aš jos labai norėjau, bet gavosi kaip gavosi“, – pasakojo Audrius.

Vyras jau tris kartus buvo susidėjęs lagaminus ir pasiruošęs skirtis, tačiau kaskart jam einant pro duris, jo mylimoji maldaudavo pasilikti.

„Sako: daugiau nieko neturiu be tavęs“, – sunkiai ašaras sulaikė Audrius.

Pirmoji prievarta – aštuonerių

Rima „TV Pagalbos“ studijoje pasakojo, kad vaikystėje meilės beveik nesulaukdavo ir nuo pat mažų dienų namus jai atstojo įvairios vaikų globos įstaigos. Kai mergaitei suėjo aštuoneri, vasaros atostogoms ją kartu gyventi pasiimdavo laikini globėjai.

REKLAMA

„Išbūdama tuos tris mėnesius aš laukdavau, kada jie baigsis. Jie turėjo du paauglius sūnus, į proftechninę jie ėjo ir vienas mažiukas vaikas, nežinau, gal 2-3 metai jam buvo. Aš jį turėdavau daboti.

Paskui buvo toks įvykis, kad aš bevežiodama tą vaiką, nes ten žvyrkelis buvo kažkoks kaip vienkemis, ten namų aplink nedaug buvo, ir aš netyčia už akmens užkliuvau, o to vežimo ratai buvo nemaži tokie ir apvirto jis. Ir pamatė. Ir mane sumušė, ir tiesiog jis įmetė į tokį sandėliuką, kur buvo kažkokie drabužiai darbiniai, toks siauras ir ten aš miegodavau. Ir miegojau ten iki pat galo, kol baigėsi vasara.

Su manimi elgėsi jau ne taip kaip pradžioje, vaiko man jau kaip ir nebedavė, tada ravėjau daržus. Tuo metu ir tie paaugliai sūnūs buvo. Ryte atsikėliau, atsimenu kažką jis, ar pabučiuot mane prašė, ar kažką, aš neatsimenu. Aš nesutikau, jis man davė per veidą, nusitempė ant sofos ir išprievartavo“, – pasakojo Rima, nesulaikydama ašarų.

Po šio įvykio Rima kelias vasaras liko globos namuose, taip bandydama save apsaugoti, kol galiausiai ji būdama dvylikos pateko į kitų globėjų namus, kur vėl tapo aukle.

„Mane palikdavo su vaikais. Pradžioje man labai patiko ta globėja, mes kaip ir susidraugavome, išmokė mane ir valgyti daryti, skalbt išmokau. Kol vieną dieną ėjau kažko į sklepą, leidausi į apačią <...> ir atsekė jis (globėjas – red. past.) mane ir tiesiog prispaudė prie sienos. Aš kažkaip išvengiau ir nubėgau į viršų, jau man buvo šokas.

Paskui vieną vakarą jis pasiliko televizoriaus žiūrėti, o aš miegojau tame kambaryje kur buvo televizorius. Ir aš jau nejaukiai jaučiausi, lova jau buvo paklota, aš jau lovoje gulėjau. Ir jis sėdėdamas pradėjo kažkaip lysti prie manęs“, – apie antrąjį išprievartavimą pasakojo Rima ir sakė, kad tai buvo tik pirmas iš daugelio globėjo prievartos atvejų.

Slėpė nuo vyro

Audrius pasakojo, kad jo žmona savo išgyvenimus nuo jo ilgą laiką slėpė.

„Ji bijojo atsiverti, ji niekuo nepasitikėjo. Ji man sakė, kad norėjo į kapus nusinešti visa tai, kad niekas nesužinotų. Sako: paprasčiausiai niekas manimi nepatikės.

REKLAMA

Su tais žmonėm, su tais globėjais aš sėdėjau prie vieno stalo, valgėm. Mano žmona norėjo pažiūrėti jam į akis, ką jis pasakys. Ir mes sėdėjom, vakarienę valgėm, paskui nuėjom miegot ant tos pačios sofos, o aš nieko nežinojau.

Noriu tik vieno – kad tokie žmonės būtų pasodinti, atsakytų už savo veiksmus. Du metus kankino šitą vaiką“, – sakė Audrius.

Daugiau istorijos detalių sužinokite vaizdo reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
L
Lordas
2021-04-04 15:49:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Anksčiau ar vėliau už tokį elgesį turi atsakyti.prievartavimams senaties termino neturi buti
Atsakyti
-17

O
OS
2021-04-04 21:38:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Už suluošintą, palaužtą jaunos mergaitės gyvenimą, tokie pedofilai turi atsakyti ir jokių senaties trrmimų
Atsakyti
-15

L
Laura
2021-04-04 23:47:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai vaiku teisiu tarnyba paima vaikus o ypac mergaites ir atiduoda globejams. Va matot kokiomis salygomis pas globejus auga vaikai. Beveik visus engia ir prievartauja. Kuo skubiausiai butina naikinti vaiku is tevu ateminejimo norvegiska tarnyba. Kuri atiduoda vaikus globejams. Blogiaupasaulyje nebuna kaip vaikus atiduot globejams. O jei dar i uzsieni isveza tai vaikas gyvas patenka i pragara!
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (41)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų