Teisėsaugos akiratyje atsidūrusi mediumė Gražina kreipėsi į Nausėdą: nori, kad istorijoje būtų padėtas taškas

Visai neseniai mediumė Gražina Asipauskaitė kreipėsi į TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“ prašydama padėti. Iš Gražinos buvo atimti mylimi augintiniai ir, kaip ji teigia, moteris nežino, ką padarė ne taip. Situacijos išsiaiškinti pas moterį vyko gelbėtoja Sandra Žutautienė. Tiesa, ši drama taip paprastai nesibaigė ir moteris kreipsi į Prezidentą Gitaną Nausėdą.

Naujienų portalui tv3.lt G. Asipauskaitė sakė, kad „skambinu visais varpais, kad būtų išgirsta mano ši istorija ir duota galimybė globoti sergančius gyvūnus“.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gražina Asipauskaitė

Moteris socialiniame tinkle paviešino atvirą laišką, kuris skirtas Prezidentui Gitanui Nausėdai.

„Jūsų Ekscelencija Lietuvos Respublikos prezidente, Gitanai Nausėda, savo vardu, t. y. Gražinos Asipauskaitės ir man teisėtai priklausančių (Servales ir Savanos) šeimininkės, jų gerovės susirūpinimu, kreipiuosi į JUS, nes ESATE VIENINTELĖ VALDŽIA Mūsų ŠALYJE – Lietuvoje, ir galite atidžiau peržvelgti institucijų vykdomus darbus ir jų DAROMĄ ŽALĄ – žmogaus ir gyvūnų TEISĖMS!  

MANĘS NIEKAS NEGIRDI.

Iš manęs TYČIOJASI, kankindami paimtus vis dar mano nuosavybe esatį Turtą – sergančius du Gyvūnus! (tai patvirtina vet. Gydytojų išrašai bei filmuota medžiaga)! 

Svarbiausia problema yra ta, kas vyksta su gyvūnų konfiskavimais –  pervežimais į užsienio šalis ir kaip tai daroma, prieš AUGINTINIŲ ŠEIMININKŲ IR PAČIŲ GYVŪNŲ VALIĄ!  Ši problema ir jos sprendimas – NESULAUKIA PAKANKAMAI DĖMESIO, kad būtų Išspręsta ir tam būtų PADĖTAS TAŠKAS! 

Tai palietė ir mane! Bet aš – netylėsiu! Kalbėsiu, darysiu viską, kad išgelbėčiau tai, kas TAPO MŪSŲ ir daugumos lietuvių – ŠEIMA!  Nenoriu pavėluoti ir praradus tuos, kurie negali SAVĘS APGINTI, po pralaimėjimo – kovoti  PROTESTAIS, Žmonių reakcijomis bei spaudoje viešais paaiškinimais ir kaltinimais! 

Noriu kalbėti dabar, SAVO IR LT patrioto septynmečio SŪNAUS VARDU, kuris myli Lietuvą, nuolat dalyvauja labdaros akcijose ir lyg tikras KARYS – stoja ginti savo TĖVYNĘ! 

Bet dabar... mes tapome – BEJĖGIAIS ir kreipiamės į savo šalies Vadovą, tikimės būti išgirsti šį SUNKŲ mums visiems LAIKOTARPĮ! 

REKLAMA

2021/02/24 Aplinkos Apsaugos departamento pareigūnai, pažeisdami įstatymo nustatytą tvarką, paėmė iš man nuosavybės teise priklausančius Gyvūnus (Servalą ir Savaną) kurie yra gydomi (tai patvirtina vet. dokumentai ir filmuota medžiaga) kraujo tyrimams atlikti ir iki šiol jų negrąžina. Buvo žadėta 7/14 d)  

Lankyti juos buvo nerekomenduojama! 

Sergančios katės, paimtos ir perkeltos į KAČIŲ IR ŠUNŲ VIEŠBUTĮ „Nuaras“, kaip pareigūnas tvirtino „Lt valstybės globoje“!  TV pagalbos dėka, buvo leista man juos lankyti. Rūpintis! Maitinti ir kreiptis į vet. gydytoją! 

Mano 7 mėnesių trukęs katės gydymas-atnaujinimai! To pasekmė – stresas! Jiems nepritaikyta aplinka ir mano, kaip šeimininkės –atsiskyrimas! Kojos vėl ima šlubuoti, kol galiausiai, jos liga „porceliano sindromas“ vėl ims progresuoti į kaulų LŪŽIUS, suteikdama begalinį skausmą ir gyvūno kančias! 

Prašymas, laikinai gyvūno globai, kol vyksta nesibaigiantis KRAUJO TYRIMAS –atmestas! 

Prašau, išgirsti mūsų prašymą ir leisti pasilikti GLOBOTI SERVALĘ IR SAVANĄ. Susitvarkyti leidimus ir globą, ir užtikrinti visapusišką jų, kaip gyvūnų gerovę! 

Lauko voljerai – yra! Dėl jų – mes esame pasiryžę – PADARYTI absoliučiai VISKĄ!  Neleiskite, kad pavydžios moters asmeniniu tikslu, skundo pagrindu – būtų atimti sergantys gyvūnai, išvežti į zoo ar rezervatus, kuriuose jie NEIŠGYVENS! 

Neleisiu atlikti moksliniams tyrimams ar nugaišinimui! 

Mes juos nupirkome LT sergančius! Įdėjome visas pastangas ir IŠGELBĖJOME JŲ GYVYBES! Ir esame, kaip tikri Lietuviai – pasiruošę KOVOTI DĖL MUMS SUTEIKTŲ VISŲ TEISIŲ Į JUOS! 

Mus palaiko LT žmonės ne tik Lietuvoje bet ir visoje EUROPOJE! Aš, mano septynmetis sūnus ir visi GYVŪNŲ MYLĖTOJAI MANOME, kad JŪS Geriau nei bet kas kitas, LIETUVOJE, išspręstų šią problemą! 

REKLAMA

Jūs mūsų visų ANGELAS ir mes visi JUMIS TIKIME.

Su PAGARBA, 

Gražina, kovojanti už tuos, kurie šiuo metu NEGALI SAVĘS APGINTI, MONROE IR TALIS“, – feisbuke rašė ji.

Primename, kad dar visai neseniai moteris kreipėsi į TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“ prašydama padėti.

G. Asipauskaitė pasakojo, kad netikėtai prie jos namų atvyko policijos pareigūnai, kurie konfiskavo egzotinių veislių kates. 

„Aš dirbau ir vaikas atėjo pas mane į viršų šaukdamas „mama, pas mus policija, kažką nori mums padaryti“. Nesupratau, kas darosi, man buvo šokas“, – pasakojo G. Asipauskaitė.

Moteriai išėjus į lauką policijos pareigūnai pranešė, kad nori jos namuose atlikti kratą ir parodė dokumentus. Gražinos teigimu, pareigūnai į jos namus įsiveržė. 

„Aš sakau neduosiu kačių, jie sakė, kad paims jas prievartą. Aš ją paėmiau, ji man įsikibo į marškinėlius, o jie traukė ją ir sakė nukirpkime marškinėlius, bet mes ją atimsime“, – įvykius pasakojo Gražina.

Moteris pasakojo, kad nežinomas asmuo pareigūnams įteikė skundą, kad jos laikomos katės gali būti laukinės.

„Sakau, už ką, kokie kaltinimai? Dėl to, kad neturiu kraujo duomenų ir pirkimo–pardavimo įrodymo“, – teigė moteris. 

Skundas pareigūnams – po straipsnio spaudoje

Skundo pareigūnai sulaukė po straipsnio viename iš Lietuvos dienraščių, kuriame Gražina pasakojo apie savo augintinius.

„Viešoje erdvėje yra informacija apie tai, kad ponia Gražina laiko, sakykime, egzotinės veislės katinus, kurie mums kėlė įtarimų, ar tai nėra laukinis gyvūnas. Taip specialistai iš nuotraukų įvardijo, todėl tyrimą ir atlikome. 

Jei paaiškės, kad abu gyvūnai yra naminiai, be jokios abejonės bus grąžinti ir baigtas tyrimas. Šiuo atveju kol kas tyrimas vyksta“, – aiškino katinų paėmime dalyvavęs pareigūnas. 

Vyras pranešė, kad tiriama, ar moteris nelaiko laukinių, o ne naminių gyvūnų, kuriems reikia specialių leidimų ir sąlygų. 

REKLAMA

„Dėl neteisėto laukinių gyvūnų laikymo. Laukiniams gyvūnams laikyti, visų pirma, reikia leidimo. Antra, gyvūnas turi turėti įsigijimo dokumentus. Ir trečia, tokiems gyvūnams reikalingos atitinkamos sąlygos, todėl vykdomas tyrimas. 

Kadangi pats gyvūnas mums kėlė įtarimų, paimti yra pavyzdžiai ir bus atlikti genetiniai tyrimai, nustatysime kokios kilmės tie gyvūnai“, – teigė pareigūnas. 

Gražina nerimauja, kadangi, kaip teigia pati moteris, viena iš konfiskuotų kačių sunkiai serga ir tyrimo metu gali nugaišti.

Daugiau detalių, kaip vyko augintinių paėmimas, žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

 


Rašyti komentarą...
S
Saulė
2021-03-31 02:16:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
KAŽKOKS SIAUBAS,NET NESITIKI,KAD TAIP GALI BŪTI!!!!LAIKO SAU MOTERIŠKĖ EGZOTINES KATES,NA TEGU IR LAIKO!!!!VISKAS GERAI,TVARKINGAI PAS JA PADARYTA!!!!BET NE REIKIA VISKA SUŠ....,ĮVARYT I STRESA.ŠIOS KATĖS KIEK ZINAU YRA LAIKOMOS NAMUOSE.AIŠKU JI IR PATI KALTA,KAM JAS REKLAMAVO,BET,AR TIKĖJOSI TO..NA BAISU,ŠLYKŠTU NUO VISO TO.KIEK TEKO KREIPTIS I TOKIAS ĮSTAIGAS,TAI VIETŲ NĖRA,O,TOKIEMS REIKALAMS YRA VIETŲ!!!!!STIPRYBĖS LINKIU ŠIAI MOTERIAI.
Atsakyti
-1

L
Lena
2021-03-31 12:21:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gėda lietuviškajam provincializmui. Žema ir apgailėtina pasislėpus rašyti komentarus apie kito žmogaus išvaizdą.
Atsakyti
0

S
Sonata
2021-03-31 15:29:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mes su tavim ir tavo katytėm Gražina.Tikiuos kad prezidentas padės atgauti katinėlius.Katinėliai tie daug malonesni ir geresni nei kaikurie žmonės.Lai pasprinksta ta kuri tave išsskundė iš pavydo ir savo negatyva susikiša ten iš kur išleido.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų