naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos vadovas Kęstutis Jucevičius įkliuvo Specialiųjų tyrimų tarnybai. Buvęs pareigūnas sulaikytas iš karto po to, kai paėmė kyšį.

Buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos vadovas Kęstutis Jucevičius įkliuvo Specialiųjų tyrimų tarnybai. Buvęs pareigūnas sulaikytas iš karto po to, kai paėmė kyšį.

REKLAMA

Apie pusšeštų metų Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovo pareigas ėjęs Kęstutis Jucevičius sučiuptas su palyginti visai nedideliu kyšiu, teisėsaugininkų duomenimis, jis buvo sutaręs dėl dviejų tūkstančių eurų. Už tiek jis žadėjo pagelbėti vienam Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai įkliuvusiam asmeniui.

„Specialiųjų tyrimų tarnyba, gavusi pranešimą apie tai, kad buvęs FNTT direktorius reikalauja kyšio, pradėjo ikiteisminį tyrimą. Tyrimo duomenimis, buvęs FNTT direktorius reikalavo kyšio ir jį priėmė, dviejų tūkstančių eurų kyšį, žadėdamas, kad asmeniui bus pakeistas jo procesinis statusas FNTT tiriamoje byloje“, – komentuoja STT atstovė Julija Gorovniavaitė.

Anot Specialiųjų tyrimų tarnybos, už kyšį Jucevičius taip pat žadėjo, kad asmeniui bus grąžinti per tyrimą paimti daiktai. Kęstutis Jucevičius įkliuvo su įkalčiais Vilniuje.

REKLAMA

„Vakar vakare įtariamasis buvo sulaikytas po galimo kyšio priėmimo“, – teigia J. Gorovniavaitė.

Kęstučiui Jucevičiui pateikti įtarimai dėl prekybos poveikiu. Po Kęstučio Jucevičiaus pasikeitė jau antras FNTT vadovas. Kol kas neaišku, ar tikrai buvęs direktorius galėjo įtakoti Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos priimamus sprendimus ir ar jis galėjo veikti su kažkuo daugiau.

REKLAMA

„Na, šiuo metu tokios informacijos neteikiame, kad nepakenktume tyrimo eigai“, – kalba J. Gorovniavaitė.

Jucevičius yra kol kas vienintelis įtariamasis. Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba praneša bendradarbiaujanti su STT dėl šio tyrimo, kad aiškinasi situaciją.

Kęstutis Jucevičius į FNTT direktoriaus pareigas buvo paskirtas beveik prieš 11 metų ir vadovavo šiai tarnybai iki 2017-ųjų. Tarnyboje neapsieita be skandalų, dar iki jo paskyrimo direktoriumi paaiškėjo, kad dirbdamas skyriaus viršininku jis pats pasirašė savo patikimumo raštą siekdamas direktoriaus posto ir jį gavo.

REKLAMA

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pripažino, kad Jucevičius supainiojo viešuosius ir privačius interesus. Jucevičius buvo kaltinamas dėl dingusių šimto slaptų tarnybos dokumentų, nors pats jis neigė, kad dokumentai dingo, sakė, kad tik įvyko painiava dokumentų registre.

Tikrinant Jucevičiaus patikimumą taip pat paaiškėjo, kad vienoje STT byloje Jucevičius buvo apklaustas kaip specialusis liudytojas.

Pasibaigus kadencijai, Jucevičius paliko ir vidaus tarnybą – išėjo į pensiją. Jucevičius prieš kelerius metus įstojo į Lietuvos socialdemokratų partiją, šiuo metu jis jai nebepriklauso.

Oi tik nereikia rašinėti ir erzinti žmonių - visi žinom kuo tai baisis. E.Masiulio ir Ko tai nepasodino, o tiek įrodymų, tokia suma buvo. Šnipštas iš tos mūsų teisėtvarkos.
Nejuokinkit svieto su savo "dviem tūkstančiais". Šita "chebra" net nežino, kokie tai pinigai, o jūs skiedžiat apie "du tūkstančius". Jūs mus ką, visai kvailais laikot?
Kaži kiek priėmė kai ant žirgo buvo... O jo stogas ar ne skvernas su daukanto aikštės grybe buvo?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų