Buvę kolegos bendravo su vandalizmu prie Skvernelio namo įtariamu vyru: jis nusiminęs

Premjero Sauliaus Skvernelio kelias užkliuvo ir buvusiam prezidentės Dalios Grybauskaitės, o vėliau ir buvusio susisiekimo ministro Roko Masiulio patarėjui Gediminui Vaitkevičiui. Kaip sako premjeras, prieš kelias paras pradėjęs marginti į jo namus vedantį kelią, vyras esą savo darbą pratęsė vakar, pirmą nakties. Užrašai įžeidžiantys, bet ar jie taps pretekstu pradėti ikiteisminį tyrimą, Vilniaus rajono policija dar sprendžia. Tiesa, kas konkrečiai buvo užrašyta, pareigūnai neskelbia, nes nuo to gali priklausyti ir kokios bausmės sulauks ir kelio margintojas.

Prieš beveik dvi paras atsiradęs užrašas ant kelio, vedančio į premjero Sauliaus Skvernelio namus, Smiglių kaime, Upės gatvėje, vakar buvo papildytas. Vadovybės apsaugos departamento pareigūnai pirmą valandą nakties sučiupo ir įžeidžiančių žodžių autorių. Paaiškėjo, kad tai Gediminas Vaitkevičius. Jis trumpą laiką dirbo prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėju, vėliau ir buvusio susisiekimo ministro Roko Masiulio patarėju. Premjeras neslepia pasipiktinimo ir tokį elgesį vadina vandalizmu.

„Tai informacija, vandalizmo aktas atliktas, užvakar naktį, vakar naktį dar bandytas pakartoti, dar pratęsti. Tai, matyt, irgi paseka tam tikrų politikų, kaip Jurgis Razma, ir kitų, nuolatinio melo ir šmeižto skleidimo. Ir žmonėms, matyt kažkas patarė, painspiravo. Apgailėtina, jeigu faktai tokie, kad tai jaunas žmogus, dirbęs Roko Masiulio politinio, asmeninio pasitikėjimo pareigose. Žmonės tegul daro patys savo išvadas“, – sako Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Buvę kolegos bendravo su vandalizmu prie Skvernelio namo įtariamu vyru: jis nusiminęs

Policija neskelbia kas konkrečiai užrašyta ant kelio, mat nuo užrašo turinio gali priklausyti ir bausmė, kurios sulauks Vaitkevičius. Tačiau iš užrašo fragmentuose matyti ir Sauliaus Skvernelio pavardė, ir žodis – „vagis“. Užrašą sunaikinti apsiėmė Vilniaus miesto savivaldybė gavusi Vadovybės apsaugos departamento laišką. Tam esą prireikė ir kelio ženklinimus atliekančios įmonės paslaugų, mat, rašė vyras grafiti dažais. O ne kreida, kaip buvo manyta iš pradžių.

„Nors tai nėra prie mano namų parašyta, bet tai matė visi, tą matė mano šeima, tą matė mano bendruomenė, gyventojai, nes užrašas pakankamai ilgai buvo užrašytas, jis yra šmeižikiško pobūdžio, melagingas, ir niokojant ir valstybės turtą“, – pasakoja S. Skvernelis.

Kodėl važinėdamas dviračiu naktį jis nusprendė palikti tokį štai užrašą, vyras nepaaiškina. Policijos pareigūnai vyrą apklausė, ir paryčiais paleido namo. Nuo žiniasklaidos šiandien jis nusprendė atsiriboti, ir telefonu yra nepasiekiamas. Tačiau buvę kolegos bendravę su Vaitkevičium išduoda – šiandien jis nusiminęs dėl to, kas įvyko. O štai Vilniaus rajono policija nagrinėja informaciją, ir ilgiausiai per dešimt dienų žada paskelbti kas gresia už tokį nusižengimą. Tada ir paaiškės ar dėl šio įvykio gali būti pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Rašyti komentarą...
n
nusiminusiam
2020-06-11 22:31:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ks tie kolegos? Toki patys bulbanosiai? Ar grybauskiniai masiuliniai landsberginiai "sventieji" privoge musu milijonus?
Anekdotai, baiges mokslus Oksforde, o protelio, kaip ir nera...
Atsakyti
-14

Z
Zalieji Uzpiso
2020-06-11 22:46:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skaitau tavo komentara ir siplna darosi :D Narkevicius padare ta keliuka tavo dievaiciui. Autiste tu, kiek kitu kaimeliu laukia tokiu keliuku desimtimis metu. O cia pyst atsikrauste valdzia ir yra. Eik pabuciuok karabasui skrepleliui ir tam psiciatrui verygai i zalupas!
Atsakyti
-11

V
Verkia
2020-06-11 21:08:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nes papuolė .Menkysta.
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų