Bikini fitneso žvaigžde tapusi Neda: svarbesnis lūžis įvyko viduje, o ne išorėje Laida „Lūžis“

Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši 23 metų Neda Silkinytė. Iš mažo Krakių miestelio Mažeikių rajone kilusi ir dabar Vilniuje gyvenanti mergina pasakoja, kaip jai pavyko tapti bikini fitneso čempione.

„Mėgau naktinius klubus, linksmybes, dirbau barmene ir tuo metu sporto mano gyvenime visai nebuvo. Valgiau taip pat dažnai bet ką ir bet kada.

Nepaisant to, figūra mano buvo puiki, nes paveldėjau ją iš mamos. Viskas pasikeitė, kai klube atsitiktinai susipažinau su vienu treneriu. Būtent jis mane įtraukė į sporto pasaulį. Maža to, ilgainiui tapome pora,“ – pasakoja Neda. 

Mergina neslepia, kad dėl savo išvaizdos nuolat sulaukdavo daug vyrų dėmesio - kai kurie net be skrupulų siūlydavo pinigus už jos draugystę.

„Aš visada tokiems vyrams parodydavau, kad esu ne tik graži. Dar turiu ir savigarbos. Galų gale pajutau, kad pavargau nuo naktinio gyvenimo ir noriu kažką keisti, o sportas netikėtai tapo puikia alternatyva,“ - tikina vilnietė. 

Pasak Nedos, pasinėrus į bikini fitnesą esminis lūžis įvyko ne jos išorėje, o viduje. „Aš tapau žymiai labiau savimi pasitikinti. Mano savivertė dar labiau ūgtelėjo.

Supratau, kokia esu stipri ir kokia užsispyrusi galiu būti siekdama užsibrėžto tikslo. Tai tokie svarbūs dalykai moteriai! Būtina suprasti, dėl ko sieki pokyčių - dėl savęs, ar dėl kitų noro,“ – šypsodamasi sako Neda. 

Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Lūžis“ įvairūs Lietuvos žmonės – tiek žinomi, tiek ir nežinomi atvirai dalinasi savo gyvenimo lūžiais: kaip jiems sekėsi priimti įvairius sprendimus, kodėl tai tapo svarbia patirtimi ir ko ji išmokė bei gali išmokyti kitus.


Rašyti komentarą...
A
2020-01-26 21:06:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
manau ir pasikelusi
Atsakyti
-2

I
Ir
2020-01-26 22:09:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai čia matosi kaskoks grožis?
Atsakyti
-1

S
Skonis
2020-01-26 19:21:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grožis be proto, vienam - graži gyvatvorė, kitam, graži lova.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų