Meningokoko siaubą per Kalėdas išgyvenusi Aurelija: mane nuo mirties skyrė vos 4 valandos Laida „Lūžis“

Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši studentė iš Kauno - Aurelija Ivanauskaitė. Prieš ketverius metus Kūčių išvakarėse aštuoniolikmetei smogė žaibinė meningokoko infekcija.

"Visas šventes praleidau komoje. Niekas negalėjo garantuoti, kad išgyvensiu... Patys medikai tai vadina tikru stebuklu. O aš pati nuo to laiko gimtadienį miniu dukart metuose - tikrąjį ir sausio 2, kai pabudau iš komos", - su ašaromis akyse pasakoja mergina.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meningokoko siaubą per Kalėdas išgyvenusi Aurelija: mane nuo mirties skyrė vos 4 valandos

Meningokoko infekcija nepraėjo be pėdsakų - Aurelijai teko patirti ne vieną amputaciją. Vienos rankos pirštų ji nebeturi. Kojos ir kitos kūno dalys taip pat buvo pažeistos. "Turėjau išmokti gyventi kitaip po ligos.. Aš labai savarankiškas žmogus, o kurį laiką teko būti priklausoma tik nuo kitų", - prisimena studentė.

Kaip šiandien Aurelija kabinasi į gyvenimą? Ko ši skaudi patirtis išmokė ir kokias svajones ji puoselėja?

Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Lūžis“ įvairūs Lietuvos žmonės – tiek žinomi, tiek ir nežinomi atvirai dalinasi savo gyvenimo lūžiais: kaip jiems sekėsi priimti įvairius sprendimus, kodėl tai tapo svarbia patirtimi ir ko ji išmokė bei gali išmokyti kitus.


Rašyti komentarą...
T
Tiesa
2019-12-23 11:23:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiaurus žmogau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų