15 metų kunigystės keliu ėjęs ir viską metęs Edgaras: aš pavargau veidmainiauti Laida „Lūžis“

Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši buvęs kunigas Edgaras Vegys. Po 15 metų, iš kurių septyneri buvo skirti mokymuisi kunigystės, o likusieji - kunigo darbui, Edgaras nusprendė keisti  gyvenimą iš esmės.

"Žinau, kad gali skambėti keistai, bet man nepavyko suderinti tarnystės Dievui ir žmonėms, su savo aistra kūrybai. Tiesiog, turėjau apsispręsti ir padėti galutinį tašką.

Kai tai padariau - man neapsakomai palengvėjo,"- prisipažįsta vyras. Jis neneigia, kad gandų po to kilo įvairių - esą metė kunigystę dėl moters ar net dėl vyro meilės. "Man tikrai nerūpi, kas ką šneka, nes žmonėms burnų neužriši. Aš žinau savo tikrąją apsisprendimo priežastį - dėl to esu ramus. Šiuo metu mano gyvenime nėra jokio mylimo žmogaus, o ar kada bus - pažiūrėsim," - tikina Edgaras. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 15 metų kunigystės keliu ėjęs ir viską metęs Edgaras

Dabar buvęs kunigas visa širdimi pasinėręs į tapybą ir floristiką, kurios mokosi pas žymius užsienio profesionalus. Edgaras atviras - vieno populiariausių Lietuvoje floristų Manto Petruškevičiaus konkurencijos nebijantis, nes turi tikslą atrasti savo kūrybos stilių. O kaip į sprendimą mesti kunigystę reagavo Edgaro artimieji? Ar sunku pradėti kitokį gyvenimą po 15 metų celibato? Ir kodėl Edgaras skatina nebijoti lūžių, net jei šie iš pirmo žvilgsnio atrodo visiška utopija?

Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Lūžis“ įvairūs Lietuvos žmonės – tiek žinomi, tiek ir nežinomi atvirai dalinasi savo gyvenimo lūžiais: kaip jiems sekėsi priimti įvairius sprendimus, kodėl tai tapo svarbia patirtimi ir ko ji išmokė bei gali išmokyti kitus.


Rašyti komentarą...
g
giedrius1968
2019-11-17 19:21:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
ACIU Dievui,Nusviete jis zmogui prota.LAI KURIA JIS SAU IR ZMONIEMS.DIEVAS TAI IVERTINS.
Atsakyti
-5

V
VIRGINIJA
2019-11-17 19:20:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
ŠAUNUOLIS
Atsakyti
-4

D
Donatas
2019-11-17 23:28:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomus pokalbis. Linkėjimai nuo manęs šiam kunigėliui.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų