Skyrybų skausmą išgyvenęs vyras atrado numerologiją: kartais reikia lūžio, kad suprastum, ko nori Laida „Lūžis“

Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši numerologas Elanas Liachovičius. Jis atvirai pasakoja, kad po nelengvų skyrybų su savo dviejų vaikų mama, turėjo daug klausimų, į kuriuos rasti atsakymų vis nesisekė.

Galiausiai apsilankęs pas numerologą, Elanas išgirdo ne tik reikiamus atsakymus apie save, bet ir suprato, kad pats nori mokytis numerologijos. "Tikrai nesitikėjau, kad tai taps ne tik mano hobiu, bet ir darbu. Šiandien galiu padėti kitiems žmonėms rasti atsakymus į daugybę sudėtingų klausimų ir tai teikia daug pilnatvės".

Elanas mano, kad kiekvienas žmogus skirtingai vertina savo gyvenimo lūžius, patirtis ir pamokas. "Vieni po to kažką keičia, kiti ne. Konkrečiai mano atveju, turbūt turėjau išgyventi tai, ką išgyvenau - patirti ne vieną lūžį, kad suprasčiau ko noriu, kas man svarbu ir ką noriu toliau daryti po skyrybų". Vyras taip pat tikina, kad nereikia bijoti ištinkančių lūžių, net jei kartais jie būna ir labai skaudūs, nes niekada negali žinoti, ką ši patirtis padovanos tau naujo, prasmingo ir svarbaus.

Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Lūžis“ įvairūs Lietuvos žmonės – tiek žinomi, tiek ir nežinomi atvirai dalinasi savo gyvenimo lūžiais: kaip jiems sekėsi priimti sunkius sprendimus, kodėl tai tapo svarbia patirtimi ir ko ji išmokė bei gali išmokyti kitus. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų