Pirmąsyk viešai apie savo homoseksualumą prabilusi Syga: liūdniausia, kai artimieji atstumia ir nesupranta Laida „Lūžis“

Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši vilnietė Syga Mykolaitytė. Iki tol ne vieną draugystę turėjusi su vyrais, ji jau keletą pastarųjų metų kuria artimus santykius tik su moterimis. Jos geriau mane supranta. Emocinis ryšys yra neįtikėtinai stiprus. Aš visapusiškai esu laimingesnė šalia moters", tikina Syga. 

Jauna moteris pirmąsyk ryžosi viešai prabilti, kad yra lesbietė. „Savęs paieškos nėra lengvas procesas. Sunku ir man pačiai, ir artimiesiems. Labiausiai jaudinausi dėl mamos reakcijos, todėl ilgą laiką slėpiau, bet sužinojusi ji reagavo labai ramiai. O štai vyresnioji sesuo iki šiol vengia šia tema kalbėti...", – pasakoja Syga.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmąsyk viešai apie savo homoseksualumą prabilusi Syga

Ar homoseksualumas gali būti pasirenkamas? Ar paauglystėje Syga pastebėjo nors kokius ženklus, kad ją traukia tos pačios lyties atstovės? Su kokiais iššūkiais dėl savo seksualinės orientacijos moteris susiduria kasdienybėje ir ar lengva būti kitokia šių dienų Lietuvoje?

Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Lūžis“ įvairūs Lietuvos žmonės – tiek žinomi, tiek ir nežinomi atvirai dalinasi savo gyvenimo lūžiais: kaip jiems sekėsi priimti įvairius sprendimus, kodėl tai tapo svarbia patirtimi ir ko ji išmokė bei gali išmokyti kitus.

Pokalbio klausykitės:


Rašyti komentarą...
m
mada
2019-12-29 17:27:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daugiau nieko ,visais laikais moterys daug laiko leisdavo moteriškoje draugijoje,o vyrai su vyrais ,ir į pirtį eiti ,ir darbus dirbti ,ir vaikų gimdime --buvo nesimaišoma .Naturalu ,kad moteris su moterim randa daugiau bendrų temų,tarp mūsų mergaičių ,o vyrai eina medžioti ..Bet tai netrukdė kurti šeimas ,ir auginti kartu vaikus ,nes vaikams reik dviejų skirtingų.Čia visi išsidirbinėjimai iš per gero gyvenimo ,moterų draugystė yra ir bus ,bet ji neturi nieko bendro su seksu ...Kodėl tai reikia suvulgarinti ,kodėl reikia turėti tokių nešvarių minčių?Tai tiesiog nepriklauso prie žmonių gyvenimo ,nes dievas sukurė du -vyrą ir moterį ,kad gyvenų kartu .Senąjame testamente daug parašyta šita tema ,ir nėra ko diskutuoti .Kai žemėje gims vienos lyties žmonės -mutantai ,tada gal bus kitaip ..
Atsakyti
-15

V
Verksnei
2019-12-29 17:06:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mums nusisvilpt , kad taves kazkas nesupranta, mes nesiruosiame nieko suprasti ir tai tik tavo bedos...
Atsakyti
-20

V
Vilma
2019-12-29 17:16:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam viesintis???????
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (44)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų