Bėda viena nevaikšto – vėžiu sergančios Rasos vyrą apgavo darbdaviai

Šeima pateko į tokią bėdą, kurios nelinkėtų ir pikčiausiam priešui. Rasą užklupo sunki onkologinė liga, o Ričardą apgavo darbdaviai. Neturėdami už ką pamaitinti dukrų sutuoktiniai kreipėsi į „TV Pagalbos“ gelbėtoją Rūtą Filejevą.

Nuolat besišypsančią Rasą vieną dieną užklupo netikėta žinia – paskutinės stadijos vėžys. Kiek liko gyventi – neaišku. Tačiau bėda viena nevaikšto. Šeimą užklupo didžiuliai finansiniai sunkumai.

„Viskas prasidėjo tada, kai Ričardas neteko rimto darbo. Tada jis dirbo su ūkininku – ūkininkas apgavo. Dirbo pastatų griovime, išleido į komandiruotes, po savaitę jis man negrįždavo, jau tada mes su mergaitėm likdavom be pinigų“, – pasakojo moteris.

Po to Ričardas susirado kitą darbą Vokietijoje, kur jam buvo žadami neblogi pinigai. Tačiau pirmas atlyginimas vėlavo, o antrojo vyras taip ir nesulaukė – įmonė liko skolinga daugiau nei 7 tūkstančius eurų.

Šeima net kreipėsi pagalbos į miestelio seniūniją prašydami kruopų. Tačiau jiems buvo pasiūlyta palaukti pusę metų, nes Rasa neišbuvo reikiamo laikotarpio užimtumo tarnyboje.

Išgirdusi šeimos istoriją gelbėtoja Rūta ėmėsi ieškoti pagalbos. Paviešinus Rasos ir Ričardo bėdas, su jais susisiekė „Maisto bankas“ ir iš karto atsiuntė maisto davinį. Moteris taip pat sulaukė ir seniūnijos skambučio, žadančio paramą tol, kol šeima vėl atsistos ant kojų.

Tačiau didžiausią geraširdiškumą parodė eiliniai istoriją išgirdę žmonės. Rūtos įkurto paramos fondo „Gėrio trupinėlis“ pagalba, šeimai pavyko surinkti beveik 5 tūkstančius eurų.

„Ačiū visiems geros valios žmonėms, kurie suprato mūsų bėdą ir nepaliko mūsų vienų“, – dėkojo Rasa.

Visą šeimos istoriją išgirskite vaizdo reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
r
ruta zalioji
2021-09-17 21:58:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
kodel padeda seniunijos tik tada kada paviesina o kaip prase pagalbos buvo kurti o dabar isgirdo
Atsakyti
0

A
As
2021-09-18 07:38:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aciu geriems zmonems, kas padejo ir parode zmogiskuma. Kaip visada, padejo eiliniai zmones, o ne valdininkai, kurie maisus pinigu prisikimse. Jiems maza. Ir maza vis.
Atsakyti
0

Įžvalgų formuotoja
2021-09-18 05:17:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na,taip dabar mūsų Lietuvėlėj beveik kiekvienam galima priskirt kokią nors nominaciją...Vienas tai vakseris kitas gal kvakseris ar maršistas ar riaušistas ir t.t
.Bet yra ir tokių žmonių grupelė,kurie žūt būt nori pataptiTV pagalbos raudų serialų žvaigždėmis.Aišku jiems atrodo,kad jų gyvenimo situacija yra super ypatinga ir reikalinga solidi pagalba.Būtų juokinga,jei nebūtų graudu...O žurnalistai be duonytės irgi nepaliks.Tad ir skamba mūsų televizoriai ir mobiliakai nuo tų pačių,mėnesių mėnesius besitesiančių,truputį pakoreguotų grandiozinių šou...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų