naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

COVID-19 patvirtintas ir Donaldo Trumpo kalbas rašančiam patarėjui, ir prieš dešimt dienų Baltuosiuose rūmuose besilankiusiam admirolui. Dėl to saviizoliuotis teko visam Amerikos kariniam elitui.

COVID-19 patvirtintas ir Donaldo Trumpo kalbas rašančiam patarėjui, ir prieš dešimt dienų Baltuosiuose rūmuose besilankiusiam admirolui. Dėl to saviizoliuotis teko visam Amerikos kariniam elitui.

REKLAMA

„Covid-19“ sergantis Donaldas Trumpas iš ligoninės jau grįžo gydytis į Baltuosius rūmus, tačiau koronaviruso židinys čia plečiasi vis labiau. Skelbiama, kad virusu užsikrėtė mažiausiai 18 aukšto rango pareigūnų iš artimos D. Trumpo aplinkos.

Vos prieš pora dienų apie teigiamą koronaviruso testo rezultatą pranešė prezidento atstovė spaudai Kayleigh McEnany, dabar virusas patvirtintas ir vyriausiajam D. Trumpo patarėjui Stephenui Milleriui, kuris prezidentui rašo kalbas ir kuris liepą dėl koronaviruso sukeltų komplikacijų palaidojo savo močiutę.

Be to, Pentagonas praneša, kad koronavirusu užsikrėtė ir Jungtinių Valstijų pakrančių apsaugos admirolas Charles Ray’us, kuris prieš dešimt dienų lankėsi Baltuosiuose rūmuose.

REKLAMA

Po žinios, kad užsikrėtė šis admirolas saviizoliuotis tenka ir visam su juo bendravusiam Amerikos kariniam elitui – karinių jūrų operacijų, oro pajėgų, kosminių pajėgų, Nacionalinės gvardijos ir kitų karinių institucijų vadams.

REKLAMA

Tuo tarpu Amerikoje jau prasideda išankstinis balsavimas balsavietėse arba paštu. Štai, pavyzdžiui, Ohajo ir Arizonos valstijose amerikiečiai nelaukia lapkričio 3 d. ir savo balsą už D. Trumpą ar jo varžovą Joe Bideną atiduoda jau dabar. Skelbiama, kad iš anksto balsavo jau daugiau nei 4 milijonai amerikiečių – 50 kartų daugiau nei tokiu pat metu per praėjusius prezidento rinkimus. Visa tai dėl koronaviruso grėsmės.

„Vyksta spalio, o ne lapkričio 3-iosios rinkimai. Arizonoje tiek daug žmonių balsuoja paštu. Tiesą sakant, pirminiuose rinkimuose daugiau nei 80 procentų arizoniečių balsavo paštu. Taigi tai tikriausiai tęsis ir visuotiniuose rinkimuose, ypač per COVID“, – sako rinkėjas Joseph Garcia.

REKLAMA

Apklausose demokrato J. Bideno lenkiamas D. Trumpas dabar atsidūręs nepavydėtinoje padėtyje. Jis negali agituoti ir susitikti su rinkėjais, kai tuo metu varžovas vykdo aktyvią rinkimų kampaniją ir jai pasitelkia tokius žinomus veidus kaip buvusi pirmoji ponia Michelle Obama.

„Klausykite širdies ir sąžinės. O tada balsuokite už Joe Bideną, tarsi nuo to priklausytų jūsų gyvenimas“, – pasakoja buvusi pirmoji ponia Michelle Obama.

Kol kas neaišku, ar D. Trumpas ir J. Bidenas spalio 15-ąją susitiks antruosiuose debatuose. D. Trumpas sako planuojantis juose dalyvauti, tačiau J. Bidenas atkerta, kad debatai neturėtų vykti, kol prezidento testai dėl koronaviruso bus teigiami.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų