Baltarusė dėl „X faktoriaus“ nuėjo kryžiaus kelius: „Pasienyje laukiau 6 valandas“

Sekmadienį muzikiniame TV3 projekte „X faktorius“ į sceną žengs drąsi baltarusė Katya Burakova, kuri dėl savo svajonės ryžosi įveikti visas biurokratines kliūtis.

„Visada svajojau dalyvauti tokiame šou. Užpildžiau anketą ir atvykau“, – teigė ant scenos užlipusi šviesiaplaukė.

Tačiau ne viskas šios merginos kelionėje į Vilnių buvo sklandu, o įtampos merginą jautė tiek, kad net turėjo lieti ašaras. Atvykti į Lietuvą ir dalyvauti „X faktoriuje“ ji galėjo tik užpildžiusi krūvą dokumentų, tačiau filmavimo dieną viskas pakibo ant plauko.

„Kirtau sieną, pasiekiau Lietuvą, o ten man sako apsisukite ir važiuokite atgal. Baltarusijoje viską išsiaiškinsite ir sugrįšite. Puoliau į ašaras, juk negali taip būti, kad pirmąkart gyvenime turiu tokią galimybę ir še tau kad nori“, – patirtais išgyvenimais dalijosi Katya.

Ji pasakoja, kad kažkokiu stebuklingu būdu pasienyje jai pavyko susisiekti su atsakingais pareigūnais ir jai žaibiškai į telefoną buvo atsiųstas trūkstamas dokumentas.

„Labai dėkoju jūsų kultūros ministrui, jis tikras šaunuolis. Jei ne jis, šiandien čia nedalyvaučiau, pasienyje praleidau net šešias valandas“, – dėkojo baltarusė.

Tiek K. Burakovos tiek ir kitų „X faktoriaus“ dalyvių pasirodymus žiūrėkite šiandien 19.30 val. per TV3.

„X faktorių“ galite stebėti ir čia:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų