Baisi tragedija Kinijoje: į ežerą nugarmėjo autobusas su beveik 40 keleivių

Baisi nelaimė Kinijoje – į ežerą nugarmėjo autobusas su beveik 40 keleivių ir didesnė dalis jų žuvo. Katastrofa įvyko per pietus. Miesto autobusu tuomet keliavo ir keli moksleiviai, ką tik laikę nacionalinį stojamąjį egzaminą.

Pietų Kinijos Gižou provincijos, Anšuno miesto gatves stebinčios kameros filmuoja lėtai pirma juosta judantį miesto autobusą. Veiksmas vyksta 12 val. 17 min. Netikėtai autobusas, rodos, įgavęs pagreitį, staiga lekia į kairę ir pralaužęs kelio atitvarus nugarma tiesiai į už jų esantį vandens rezervuarą. Transporto priemonė tuoj pat panyra po vandeniu.

Į baisios nelaimės vietą suskubo gausios gelbėtojų pajėgos, jų valtys ir 17 narų. Skelbiama, kad ir paskendusio autobuso ištraukta beveik 40 žmonių. Deja pranešama, kad 21 keleivis žuvo. 15 sužeisti. Ir dar ieškoma ar nėra daugiau skenduolių. Tarp nukentėjusių keleivių esama ir moksleivių, kurie autobusu keliavo ką tik pasibaigus nacionaliniam stojamajam koledžų egzaminui.

Kodėl autobusas prarado kontrolę ir po staigaus manevro nugarmėjo į vandenį – aiškinamasi.

Tuo metu Australijoje, Kvinslende tragiškai vos nesibaigė 27-erių Jimmio kelionė. Vyras greitkeliu lėkė didesniu nei 100 km/h greičiu, kai salone pastebėjo nuodingą gyvatę. Ši bandė įkąsti vyrui į kojas.

Vyras manevruodamas dideliu greičiu su gyvate kovojo peiliu. Ją nugalabijęs įmetė į bagažinę ir skubėjo į ligoninę, mat manė, kad ši jam įkando. Tuomet vyrą ir sustabdė policija, nes jis lėkė 123 km/h greičiu. Paaiškėjo, kad jam pavyko išvengti nuodingo įkandimo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų