Aukcione parduodami paties Napoleono įdukrai priklausę deimantai ir safyrai

Kerintis safyro ir deimantų derinys akį traukia iš tolo. O dar apšviestas specialia šviesa ima spindėti ir tiesiog užburia. O įsivaizduokite, jei šis derinys būtų sagėje, auskaruose, vėrinyje, apyrankėje. Būtent toks rinkinys priklausė Napoleono Bonaparto įdukrai ir papuošalai kitą savaitę bus parduodamas „Christie’s“ aukcione Ženevoje.

„Čia yra imperatoriškoji kolekcija, priklausiusi Napoleono įdukrai Stephanie. Jie sukurti dar XIX amžiaus pradžioje. Ir, tikėtina, kad tai buvo dovana vestuvių proga“, – sako aukciono papuošalų ekspertas Lukas Biehler.

Iš viso bus parduodami devyni papuošalai. Šalia minėtų aukciono dalyviai galės įsigyti taip pat safyrais ir deimantais žėrinčią diademą. Esą deimantai iškasti tuomečiame Ceilone – dabartinėje Šri Lankoje.

„Dauguma brangenybių, kilusių iš Prancūzijos yra muziejuose ar priklauso labai svarbioms kolekcijoms. Tai, kad papuošalus pardavimui pateikia šeima, kurios šaknys siekia Napoleoną, yra neįtikėtina. Toks dalykas gali nutikti vos kartą per šimtmetį“, – teigia jis. 

Skaičiuojama, kad brangenybių kaina gali siekti iki 680 tūkst. eurų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų