Aukcione parduodami Elvio Preslio, Marilyn Monroe ir kitų įžymybių daiktai

Įsivaizduokite, jei prieš jus būtų gitara, kurios stygas kadaise brazdino muzikos legenda Elvis Preslis. O jei dar ją būtų galima įsigyti? Tai – įmanoma: vyšninės spalvos, juodomis detalėmis puoštas instrumentas parduodamas aukcione, o jos pradinė kaina siekia 350 tūkst. Jungtinių Valstijų dolerių.

„Žmonės myli Elvį, o jo palikimas vis dar gyvuoja. Jis padarė didelę įtaką muzikos ir kino pramonei. Manau, kad žmonės jį visad mylės“, – sako aukciono įkūrėja Brigitte Kruse.

Aukcione ir įspūdingo grožio Marilyn Monroe priklausęs vėrinys ir auskarai.

„Mes turime ištisą Marilyn Monroe papuošalų kolekciją. O nuostabiausia, kad juos pardavė pati Marilyn sesuo. Būtent šis vėrinys yra puoštas įstabiais cirkonio akmenimis“, – teigia ji.

Aukcione – ir daugiau papuošalų. Šiuo milžinišku auksiniu žiedu, puoštu deimantais, taip pat ir masyviu auksiniu kaklo papuošalu dabinosi pats Elvis Preslis. Tai – vienetiniai dirbiniai. Ant abiejų matomas „TBC“ grupės, kuriai priklausė Elvis, pavadinimas. Anot aukciono įkūrėjos, tokių gaminių daugiau nėra. O štai šiais sodrios mėlynos spalvos auskarais, kurie būtų bene kiekvienos moters svajonė, puošėsi gražuolė Elizabeth Taylor.

REKLAMA

Aukcione galima įsigyti ir daugiau žymiausiems pasaulio žmonėms priklausiusių daiktų.

„Vienas trokštamiausių darbų aukcione – Muhammado Ali bokso pirštinės. Jis jas išties naudojo, kai treniravosi vienoms svarbiausių savo gyvenimo varžybų“, – prideda B. Kruse. 

Parduoti aukcione ketinama ir prieš tai niekam nematytą įrašą iš Vudstoko festivalio 1969-aisiais, Maiklo Džeksono, Bob Dylano ir kitų įžymybių daiktų. Aukcionas vyks šį sekmadienį.

Visus aukciono daiktus galite pamatyti TV3 Žinių reportaže. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų