Atidengta Elžbietos II-osios skulptūra: už ją dėkojo vaizdo skambučiu

Australijos politikai vyriausybės rūmų kieme atidengė karalienės Elžbietos II-osios skulptūrą ir sako, kad prie jos nuolat fotografuojasi žmonės. Karalienė už šią dovaną jiems padėkojo vaizdo skambučiu.

„Labas rytas. Na, bent man rytas, o koks laikas pas jus – nežinau“, – taip karalienė Elžbieta II kreipiasi į Adelaidės valdžios atstovus. Su jais monarchė aptaria ne tik koronaviruso situaciją, bet ir naują vyriausybės rūmų kiemo puošmeną – karalienės skulptūrą.

„Vos tik kieme pastatėme skulptūrą, ji tapo populiariausia fotografijų vieta“, – sako Pietų Australijos gubernatorius Hieu Van Le.

„Tikrai? Na, galbūt jie nustemba staiga pamatę ją per langą. Dieve didis, ji atvyko netikėtai“, – pasakoja Elžbieta II.

Tiesa, bent kol kas gyvai karalienė skulptūros išvysti negalės, tad kūrėjas jai dovanoja gerokai mažesnę jos kopiją. Pokalbis baigiasi padėka.

Visgi, nors karalienė atrodo puikiai, šiomis dienomis nerimo Bakingemo rūmuose netrūksta. Jos sutuoktinis princas Filipas jau antrą savaitę dėl infekcijos leidžia ligoninėje. Tai – pirmas kartas, kai jis taip ilgai užsibūna medikų globoje.

Tiesa, vakar monarchas širdies tyrimams ir gydymui perkeltas į kitą ligoninę. Nors sakoma, kad princas jaučiasi patenkinamai ir reaguoja į gydymą, susirūpinimą kelia įsisenėjusios ligos ir garbus jo amžiaus. Birželio 10-ąją princui sukaks 100 metų.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų