Ataka Jordanijoje sukrėtė: ginkluotas vyras sužalojo 8 žmones, tarp jų – turistus

Pastaruoju metu lietuvių pamėgtoje, iki šiol vadintoje saugiausia Artimųjų Rytų valstybe turistams Jordanijoje įvyko kruvinas išpuolis. Peiliu ginkluotas vyras turistų lankomoje vietoje sužalojo aštuonis žmones, tarp jų – keturis turistus. Pareigūnai pranešė, kad įtariamasis sulaikytas.

Vaizdai užfiksuoti iškart po siaubingo išpuolio Džaraše, Jordanijoje. Išpuolio metu vienas užpuolikas peiliu sužalojo aštuonis žmones. Tarp jų – keturis turistus: tris meksikiečius ir vieną šveicarę. Krauju paplūdę sužeistieji nuvežti į ligoninę. Du iš jų kritinės būklės.

Išpuolis įvykdytas archeologinėje vietovėje trečiadienį prieš pat vidudienį, kai joje buvo apie šimtas turistų. Pasak liudininkų, juodai apsirengęs vyras šoko per tvorą ir puolė badyti žmones. Per kruviną išpuolį nukentėjęs jordanietis pasakoja, ką išgyveno.

„Jis ėjo valgyklos link. Aš stovėjau prie durų. Už manęs buvo visi turistai, aš juos praleidau. Užpuolikas prabėgo pro mane, aš paslydau ir jis man įdūrė, atsitraukiau ir bėgau prie policininko. Užpuolikas dūrė ir jam. Tada aš šokau ant užpuoliko ir parverčiau jį ant žemės. Netrukus atėjo kiti policininkai ir jį sulaikė“, – pasakoja autobuso vairuotojas, nukentėjusysis Ali El Agrabawi.

Pareigūnai praneša, kad įtariamasis – 22-ejų Mohammadas Abu Touaima, gyvenantis netoli palestiniečių pabėgėlių stovyklos. Sukrėstas įtariamojo tėvas pasmerkė tokį sūnaus poelgį.

„Tokie užpuolikai turi būti pakarti. Nužudykite jį, atsikratykite juo. Mūsų šeimai jo nereikia. Aš turiu tris sūnus, nebe keturis“, – teigia įtariamojo tėvas Mahmoud Abu Touaima.

Tai ne pirmas atvejis Jordanijoje, kai išpuolis įvykdomas turistų lankomoje vietovėje. 2016 metų gruodį per išpuolį Karake žuvo 10 žmonių ir dar 30 buvo sužeisti. Tais pačiais metais šalį sukrėtė dar keli žiaurūs išpuolis. Nepaisant to, Jordanija yra laikoma viena saugiausių Artimųjų Rytų valstybių turistams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų