Anglijos lietuvė prabilo apie nužudytą 30-metę: negaliu patikėti, kad taip gali atsitikti

Anglijos lietuvių bendruomenę sukrėtė jaunos tautietės nužudymas. 30-metė moteris rasta negyva savo namuose Linkolnšyro grafystėje, o greta gulėjo ir vyro kūnas. Policijos ekspertai mano, kad nužudęs draugę, jis nusižudė. Našlaite liko mažametė moters dukra. Artimieji renka aukas, kad žuvusiosios kūną pergabentų ir palaidotų gimtinėje.

Policijos tyrėjai į Spoldingo mieste, Linkolnshyro grafystėje, esantį namą, kuriame gyveno Karolina Zinkevičienė, iškviesti birželio 25-ąją paryčiais. Apie tragiškai lietuvei pasibaigusią naktį išsamiai rašo vietos žiniasklaida.

Viduje policininkai rado du kūnus – 30-metės lietuvės ir ketveriais metais vyresnio jos draugo iš Pietų Afrikos Respublikos.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Anglijos lietuvė prabilo apie nužudytą 30-metę: negaliu patikėti, kad taip gali atsitikti

Ekspertizė patvirtino, kad Zinkevičienė nužudyta. O kraupų nusikaltimą veikiausiai įvykdė būtent jos draugas, ant vyro kūno rasta moters savigynos žymių.

Pirminiais duomenimis, supratęs, ką padarė, jis nusižudė. Policija jau paskelbė, kad kitų įtariamųjų net neieško. Kaip pasakoja Spoldingo mieste gyvenanti lietuvė Žydrūnė Ragožiūtė, kas moters žudikas, paaiškėjo kone iškart.

„Kitą dieną išgirdau iš pažįstamų, kad ten gal ir buvo kitų žmonių, bet niekas nenužudė iš pašalinių, kad jisai ją nužudė“, – sako Anglijos lietuvė Žydrūnė Ragožiūtė.

Iš paties Breshnevo Ruiterso nuotraukų feisbuke matyti, kad pora bendravo artimai. Pasak Ragožiūtės, vyras savo elgesiu nebuvo kaip nors pasižymėjęs.

„Niekada nesu girdėjus nei blogo, nei gero. Žinojau, kad jis dirbo viename iš vietinių fabrikų. Kiek esu jį mačiusi mieste, jis dažnai lankydavosi portugalų kavinėje. Jis visą laiką būdavo vienas – su draugais, bet be merginos, moters“, – pasakoja Ž. Ragožiūtė.

Ramaus miestelio vietos bendruomenė šokiruota. Nužudytos moters draugai jau surinko per 3000 svarų kūnui pargabenti į gimtinę. Našlaite liko mažametė nužudytosios dukra.

REKLAMA

„Dėl dukrytės labai skaudu. Pati auginu dvi mergaites. Pažiūrėjus į savo mergaites, galvoju – siaubas. Negaliu patikėti, kad taip gali atsitikti“, – teigia Ž. Ragožiūtė.

Lietuvė penktadienį organizuoja akciją Zinkevičienei pagerbti:

„Prie jos namų, kur ji rasta, atvažiuoti, ateiti, uždegti žvakutę, tylos minute paminėti.“

Nužudymo motyvai vis dar neaiškūs, laukiama galutinių ekspertizės išvadų.


Rašyti komentarą...
R
Renatas
2020-07-02 07:27:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Babaju kitoks mąstymas, tikėjimas. Nepaklūsta moteris,blogai. Pasekmės va tokios. Lietuvaitės,pagalvokite .
Atsakyti
-13

J
Juoduliai
2020-07-02 07:14:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
As pamatau tokius juockius, mane nukrato...ta kuno spalva, mane nupurto..tiesiog alergiska. Juk jie is Afrikos.. jie visi vienodi...ju kultura, na, nenoriu rasyti..Tokia simpatiska moteris, prasidejo su juockiu! !!! Matomai ji norejo ji pravaryt. ...jie geriau nuzudys, bet nepaliks kitam, neduok Dieve ! Liudna, labai liudna mergaite be MAMYTES..
Atsakyti
-19

T
Tai
2020-07-01 23:46:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip,babaju aukos,nesugebam gyventi be ju,gaila vaikuciu.
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (58)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų