Aiškėja detalių apie Anglijoje nužudytą lietuvę: šalia rastas miręs vyras, kurį ji pažinojo

Antradienį pranešta apie Anglijoje nužudytą 30-metę lietuvę Karoliną Zinkevičienę. Kaip praneša  „Mirror“, šalia moters kūno rastas vyro, Breshnev Ruiters, kūnas. Spėjama, kad būtent jis galėjo nužudyti lietuvę, o po to nusižudyti pats. Pareigūnai taip pat patvirtino, kad nėra ieškoma jokių kitų įtariamųjų. 

Nors policija neviešina, ar šie asmenys yra susiję, visgi viešai prieinama informacija rodo, kad abu mirusieji buvo pažįstami. 

Socialiniame tinkle „Facebook“ Breshnev Ruiters birželio 5 dieną pasidalijo nuotraukomis iš vakarėlio, kuriame lankėsi ir Karolina Zinkevičienė. Policija skelbia, kad pranešimą apie nelaimę jie gavo birželio 25 dieną.

Taip pat iš nuotraukų socialiniuose tinkluose galima manyti, kad Breshnev Ruiters ir Karoliną Zinkevičienę siejo glaudūs ryšiai. 

Socialiniame tinkle nurodoma, kad vyras yra kilęs iš Pitermaricburgo, miesto, esančio Pietų Afrikos Respublikoje. 

Kaip skelbia anglija.today, Anglijos policija su nusikaltimu nesieja jokių kitų asmenų. 

„Atlikta pomirtinė ekspertizė parodė, kad Karolina buvo nužudyta. Jos artimieji, šeima šiuo metu prašo supratimo ir palaikymo. Jiems ši žinia – labai sunki. Per šį nusikaltimą mirė ir dar vienas asmuo, ir, nors vis dar reikalaujama platesnių pomirtinės ekspertizės duomenų, su šiuo įvykiu nėra siejamas joks kitas asmuo.

Kol kas negalime plačiau komentuoti įvykio, kai vis dar laukiame galutinių duomenų“, – kalbėjo vyresnysis tyrėjas Andy McWatt.

Kaip prieš keletą dienų rašė BBC, po įvykdyto nusikaltimo buvo sulaikyti du asmenys, tačiau po apklausos jie paleisti į laisvę. Tuo metu dar nebuvo detalizuotos aukų tapatybės.


Rašyti komentarą...
A
Aha
2020-06-30 18:59:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sekmes egzotikos megejoms...
Atsakyti
-28

L
Lietuvis
2020-06-30 19:37:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negras ir musulmonas... ir žudikas...
O tokia graži lietuvaitė buvo. Labai gaila, užuojauta šeimai.
Amžiną Tau Atilsį.
Atsakyti
-32

R
Ramutė
2020-06-30 21:11:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visai stogas nučiuožė, su tokiu juodašikniu prasidėti
Atsakyti
-51

SKAITYTI KOMENTARUS (49)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų