Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Skandalingasis „Alfa vyras“ Airinas Arutiunianas, pagarsėjęs savo mokymais vyrams apie tai, kaip permiegoti su moterimis, vėl siautėja. Dar prieš kelerius metus jis buvo nuteistas už nepilnametės tvirkinimą, o byloje kaip įrodymai buvo pridėti 17 CD su vaizdo įrašais ir nuotraukomis, kurie palikti saugoti su byla.

Skandalingasis „Alfa vyras“ Airinas Arutiunianas, pagarsėjęs savo mokymais vyrams apie tai, kaip permiegoti su moterimis, vėl siautėja. Dar prieš kelerius metus jis buvo nuteistas už nepilnametės tvirkinimą, o byloje kaip įrodymai buvo pridėti 17 CD su vaizdo įrašais ir nuotraukomis, kurie palikti saugoti su byla.

REKLAMA

Visgi išėjęs iš kalėjimo „Facebook" apsimetęs kitais asmenimis, kviečia merginas pabūti masažo modeliais, naudodamasis svetimos grožio klinikos vardu. Prakalbo ir mergina, patekusi į viliotojo pinkles. TV3 žinių žurnalistai bandė alfa vyrą prigauti.

„Kaip su ja susipažinti, kaip užkalbinti, tęsti pokalbį, sudominti, kaip vilioti per pasimatymą – kviečiu įsigyti „Alfa vyras" mokymų DVD“, – savo mokymais vyrams apie tai, kaip vilioti moteris, pagarsėjęs „Alfa vyras“ Airinas Arutiunianas prieš kelerius metus buvo nuteistas už tai, kad tenkino aistrą su nepilnamete, pakvietęs ją į nemokamą fotosesiją ir ją apsvaiginęs.

Vyras internete prigalvojęs įvairių veiklų mokė kitus, kaip suvilioti moteris, ir viliodavo pats. Mokė ir salsos, ir striptizo šokių. 

REKLAMA

Dabar išėjęs iš kalėjimo „Alfa vyras“ internete siūlosi išmokyti ir naujų įgūdžių – nauja pakraipa, kaip elgtis jau ne su moterimis, o su vyrais kalėjimo kameroje. Ištrauka iš vaizdo įrašo – tapk bebaimis kalėjimui: „Parodysiu, kokias knygas reikia perskaityt, kad tu žinotum įstatymus, kad žinotum, kas už juos gresia, ir kad žinotum ribas, kaip, kur elgtis, kad neužlipt ant įstatymo.“

Šį kartą galimai jis „Facebook" sukūrė netikras paskyras, apsimeta kitu asmeniu ir besinaudodamas svetimos grožio klinikos vardu, kviečia merginas į nemokamą 1,20 val. trunkantį masažą.

REKLAMA
REKLAMA

Vilnietė klastos neįtarė

Vilnietė Eugenija, pamačiusi tokį skelbimą, iš pradžių jokios klastos nė neįtarė, mat dabar internete randa daug dalykų nemokamai. Kai kurie tikri fotografai mainais į nuotraukas jų portfolio, kviečia merginas modeliauti, kai kurie ieško modelių grožio paslaugoms. Mergina sako, tokiais pasiūlymais dažnai pasinaudojanti, ir manė, kad tai vienas tokių.

„Rašykit Jūsų anketą – freemassage.eu, aš parašiau tuos duomenis ir nusiunčiau, dar pasakiau savo vaikinui – gal nori irgi į nemokamą masažą?“ – pasakoja vilnietė Eugenija.

Merginai įtartinas pasirodė ir puslapis, kuriame jai pasiūlyta registruotis. Jis buvo netvarkingas – pusiau angliškas, pusiau lietuviškas. Tačiau klausimų neliko tada, kai ji gavo SMS žinutę, ir patikrinusi internete telefono numerį, rado iškart kelias svetaines – tas pats numeris siūlė užsisakyti striptizo šokėją į namus, kitoje svetainėje siūlė pamokyti šokti salsą. Vaizdo įrašė šoko pats Airinas, kuris stipriai skyrėsi nuo nuotraukos „Facebook".

REKLAMA
REKLAMA

„Nusiunčiau savo vaikinui, o jis iš Jurbarko, žino apie tą Airiną – „Alfa vyrą", nes Airinas iš Jurbarko, ir man papasakojo“, – kalba Eugenija.

Eugenija nusprendė apsimesti, kad nieko nežino, susitikti su „Alfa vyru", ir patikrinti, kuo viskas pasibaigs. Dabar susitikti „Alfa vyras" siūlo prie vienos grožio klinikos, su kuria nieko bendro neturi. Vėliau merginas bando parsivesti namo.

„Aš nespėjau dar ateit iki jo, jis sako – patalpos užimtos, mums reikia eit kažkur kitur. Iškart visa baimė ir agresija vidinė pakilo. Aš tiesiog stovėjau su telefonu, įjungiau diktofoną ir kalbėjausi“, – sako Eugenija.

Nors Eugenijai, pradėjus jį kamantinėti ir bandyti užeiti į kliniką, pokalbis ilgai netruko, supratęs, kad mergina jį įtaria, pasakė, kad ji masažui netinka. Tačiau yra ir merginų, kurias „Alfa vyras" tokiu būdu pasitikęs prie svetimos klinikos įsiviliojo į savo namus.

„Aš turiu pažįstamą, kuri atėjo į tą masažą ir į tą butą, ir papasakojo, kad ten tiesiog lova, ir jis pasakė – jūs galit būti visiškai nuoga, be liemenėlės, triusikų ir prieš tai galit nueit į dušą“, – pasakoja Eugenija.

REKLAMA
REKLAMA

Tyrė jį anksčiau

Tirdami Arutiuniano bylą anksčiau pareigūnai jo bute, į kurį jis viliojo merginas, rado paslėptų filmavimo kamerų, įtarė, kad jis merginas filmuodavo nuogas. O vaizdai galėjo būti naudojami nusikalstamais tikslais. 

TV3 Žinios taip pat pabandė sutarti susitikimą ir pasinaudoti nemokamu „Alfa vyro" masažo pasiūlymu. Jis pasiūlė susitikti prie tos pačios grožio klinikos, su kuria neturi nieko bendra. Žadėjo pasitikti prie laiptukų.

Tačiau, pamatęs televizijos operatorių ir supratęs, kad čia ne eilinė mergina, o žurnalistai, vyras ne juokais supyksta. Išgaruoja visas džentelmeniškumas, kurio pats moko per paskaitas: „Eik tu n*, žurnaliste.“

Pastumdamas pasiunčia. Ir bėgdamas spiria į televizijos kamerą. Vėliau taip pat parašo žinutę, kad „bet koks informacijos apie mus publikavimas bus panaudotas teisme prieš Jus". 

Grožio klinikos, kurios vardu pasinaudoti ketino Airinas Arutunianas, savininkė, sužinojusi, kas vyksta prie jos įstaigos durų, šokiruota. 

REKLAMA
REKLAMA

„Žmogus naudojasi mūsų vardu ir tiesiog kviečia į nemokamus masažus prie mūsų klinikos, ten pasitinka merginas ir nuveda į savo namą, ir neaišku, ką jis daro“, – piktinasi klinikos savininkė Oksana Šilkina.

Klinikos savininkė savo „Facebook" paskyroje perspėja apie nešvarius vyro veiksmus ir sako ketinanti kreiptis į policiją. O TV3 Žinios kviečia moteris ir merginas būti atsargiomis, o susidūrusias su „Alfa vyru“ ir jo paslaugomis pasidalinti patirtimis su TV3 žinių žurnalistais. 

Jau buvo nuteistas

A. Arutiunianas Vilniaus miesto apylinkės teismo buvo pripažintas kaltu, padarius nusikalstamą veiką, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 153 straipsnio 1 dalyje (Jaunesnio negu 16 metų asmens tvirkinimas) ir skirti jam 1 metų laisvės atėmimo bausmę.

Į paskirtą bausmę įskaityti laikinojo sulaikymo ir suėmimo laiką nuo 2018-07-10 iki 2018-12-12 ir buvimo ekspertizės įstaigoje laiką nuo 2019-04-30 iki 2019-05-21. 

REKLAMA
REKLAMA

Nuspręsta A. Arutiunianui paskirtos bausmės vykdymą atidėti 2 metams, įpareigojant jį dalyvauti elgesio pataisos programoje. 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 67, 70 straipsniais, skirti A. A. baudžiamojo poveikio priemonę – 60 valandų nemokamų darbų sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų ar kitose valstybinėse ar nevalstybinėse įstaigose bei organizacijose, šiuos darbus įpareigojant atlikti per 6 mėnesius nuo nuosprendžio įsiteisėjimo. 

A. Arutiunianas išteisintas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 straipsnį (Viešosios tvarkos pažeidimas), nes nepadaryta veika, turinti nusikaltimo požymių.

Kardomąsias priemones – įpareigojimą periodiškai registruotis policijos įstaigoje ir dokumentų paėmimą panaikinti nuosprendžiui įsiteisėjus, nuteistajam pasą grąžinti jam nuosprendžiui įsiteisėjus.

Nukentėjusiosios N. P. vardu jos įstatyminio atstovo S. P. pareikštą civilinį ieškinį  tenkinti iš dalies ir priteisti N. P. 2000 eurų neturtinei žalai atlyginti iš A. Arutiuniano.

REKLAMA
REKLAMA

Laikiną A. Arutiunianas nuosavybės teisės apribojimą į 1080 eurų palikti galioti iki nuosprendžio įsiteisėjimo dienos, nuosprendžiui įsiteisėjus panaikinti šį turtą nukreipiant civilinių ieškinių padengimui.

Daiktus ir dokumentus, turinčius reikšmės nusikalstamai veikai tirti ir nagrinėti – įvykio vietos apžiūros metu paimtų 3 vnt. nuoplovų, įsiteisėjus teismo nuosprendžiui – sunaikinti, 17 CD su vaizdo įrašais ir nuotraukomis palikti saugoti su byla.

Papasakokite mums, konfidencialumą garantuojame. Siųskite laiškus: [email protected]

Kada šis ligonis bus pripažintu nepakaltinamu ir nukreiptas gydytis?!!
Iškastruot
toki ožį paviešint ir pasibaigtų visi jo triukai.
nieko nėra šlykščiau, kai protą, jausmus užgožia subinė. Fu, koks šlykštus patinas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų