Rašyti komentarą...
Su Šiukšlėm ir elgiasi kaip su šiukšlėm, nes jos ir YRA ŠIUKŠLĖS!! O ne Moterys normalios
Gaidelis juda
Ta gandona i zona,,,subine pramalti,,,,
Puikus tradicinis vyras . Gal net šeimų marše mėtė akmenis į policiją ?
Laikraštis The Irish Light: (egzistuoja Airijoje dėl visuomenės aukų)

– Po vakcinacijos vaikų širdies ligos smarkiai išaugo.

„Staigių vaikų mirčių skaičius auga, o žiniasklaida tyli. Didžiausias kada nors Airijos vyriausybės įvykdytas nusikaltimas nebus paslėptas nuo airių žmonių“.
@Neliko zurnalistikos Įrodyk pusgalvi savo tokius pezalus!!
Iš kastruat, masina išdžiovinti, bus gera tabokine
Tas pats ir pas mus pvz. TV3
Tas pats ir pas mus pvz. TV3
TV siaubas.
Įvairių sričių mokslininkų sudarytas 50 puslapių dokumentas šokiruoja ir nerekomenduojamas jautriems. Tai, ką jie matė per dešimtis televizijos programų Vokietijoje (visais kanalais), buvo nebe žurnalistika, o tik žurnalistikos dramatizavimas, teigė tyrimo autoriai.

ORR (visuomeninio transliuotojo) laidose jaunimui buvo iškeltos tokios temos kaip „Kaip jautiesi filmuodamasis pornografijoje?“, „Analinis seksas narkomanų grupėje“, „Ką reiškia būti išprievartuotam? arba tikrovės neatitinkančios medžiagos su nepagrįstais skaičiais nuo LGBTQ+ iki kanibalizmo.

Nesvarbu, ar per televiziją, ar internete, įvairiuose socialinės žiniasklaidos kanaluose, vaikai ir paaugliai gali pasiekti šiuos labai nerimą keliančius vaizdus nevaržomi ir nesusimąstydami.

„Visuomenė turi atverti akis“, – reikalauja mokslininkai. „Tai visiška ideologinė programinė orientacija ir dezinformacija“.

Visas straipsnis
@Tas pats ir pas mus pvz. TV3 Na išvis ką rodo per tv tai atskiros laidos šlykštumo ir bukumo viršūnė nėra nei vienos laidos jaunimui,visi tik šoka ir dainuoja na dar galima žiūrėti dokumentiką, tai ir viskas
Rankas sulaužyti ir pasibaigs
Gydykis kol dar nemokamai!
Net nežinojau kad Airinas gėjus!?
@Kaimynė?! Koks gal skirtumas gėjus ar ne gėjus, svarbiausia gerai atubliavo, sekanti karta galėsi paklaust
Į viršų